Siedlisko Kuty Kamienny Las

Siedlisko Kuty Kamienny Las (Pozedrze)  - wedkuje.pl
Siedlisko Kuty Kamienny Las (Pozedrze) - wedkuje.pl

"Oddech od miasta w mazurskiej ciszy "oferuje Siedlisko Kuty, mieszczące się w niewielkiej wiosce na trasie Węgorzewo-Giżycko. Sąsiedztwo Puszczy Boreckiej ze stadninami żubrów i gniazdami lęgowymi ptactwa, Rezerwatu Wzgórz Piłackich , najczystszego na Mazurach jezioro Gołdopino,urokliwie wijącej się rzeki Sapiny zapewnia komfort przeżyć w spokoju i ciszy.
Na siedlisko składają się dwa domy: murowny (murowany salon, kuchnia ,łazienka,zadaszona weranda z oddzielnym wejściem, salonik wypoczynkowy, sypialnie) i kamienny(sala myśliwska z kominkiem, zabytkową biblioteką,pianinem i aneksem kuchennym , sypialnie i salonik wypoczynkowy).


Siedlisko Kuty Kamienny Las - kontakt:

Województwo: Warmińsko-Mazurskie Powiat:
Miasto: Pozedrze Kod pocztowy: 11610
Ulica: Kuty 48
Telefon: 600983743 Fax:
Adres e-mail: siedliskokuty@gmail.com Adres www:

Informacje dodatkowe:

Sezon: całoroczny
Liczba pokoi: 5 Liczba łóżek: 15
Standard:
Cennik: 60-65 doba
Dojazd:
Zniżki dla wędkarzy: NIE Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: Cena za wynajęcie łódki: b.d.
Inne udogodnienia: W pobliżu siedliska znajdują się jeziora otoczone łąkami i polami, , porośniętą trzciną, i kępami tartaku. Czarna Kuta o głębokości 4,5 m i Głęboka Kuta o głębokości 22 m. W pierwszej żyją karasie , leszcze , płocie, i szczupaki, w drugim leszcze,, płocie i sandacze. Gospodarzę oferują całodzienną wyprawę na jezioro Mamry o pow2,5tys ha gdzie dominuje sum, szczupak i węgorz.Zapewnia sprzęt wędkarski , bezpieczną łódź ,kapoki,silnik spalinowy, i echosondę. Przewodnicy,wieloletni miłośnicy wędkarstwa , zdradzają turystom najciekawsze górki i spady, na których można liczyć na medalowe okazy . Wszystkie łowiska,wszstkie metody, wszystkie pory roku-to dewiza mazurskiego śiedliska

Lokalizacja na mapie:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis