Willa Gowidlina

Willa Gowidlina (Gowidlino)  - wedkuje.pl
Willa Gowidlina (Gowidlino) - wedkuje.pl

Oferujemy Państwu spędzenie czasu w wyjątkowym miejscu – całorocznym, doskonale wyposażonym domu o powierzchni 570 m2 z bezpośrednim dostępem do Jeziora Gowidlińskiego.

W Willi Gowidlina może zamieszkać do 37 osób, w pokojach 2, 3 osobowych oraz modemach. Pokoje i modemy posiadają łazienki. Dom położony jest na wzniesieniu półhektarowej działki z przepięknym, panoramicznym widokiem na jezioro i wyspę.

Posiadłość wynajmujemy tylko w całości, chcąc zagwarantować Państwu niczym niezakłócony komfortowy pobyt. W opcji możemy przygotować całodzienne, pyszne, domowe jedzenie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salon z kominkiem i wyjściem na taras z widokiem na jezioro, jadalnię z salką szkoleniową i mini dyskoteką (profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie efektowe, wytwornica dymu oraz sprzęt DJ’ski – konsola), aneks kuchenny, pokój kinowo-telewizyjny ( szczegółowe wyposażenie na podstronie „Cennik i informacje dla Gości”).

Teren posiadłości jest bezpieczny – ogrodzony i monitorowany, posiada duży parking. We wschodniej części znajduje się boisko do siatkówki z możliwością rozstawienia bramek do piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci. Ognisko można zorganizować w przeznaczonym do tego miejscu, a chłodniejszy wieczór można miło spędzić w chacie grillowej przyrządzając smaczne potrawy na grillu lub korzystając z wędzarni. Ci najodważniejsi mogą spróbować samodzielnie upiec chleb. Do dyspozycji gości są także kociołki do wspólnego gotowania potraw na ognisku.

Miłośników relaksu i kąpieli słonecznych zapraszamy na otwarty taras z widokiem na jezioro. Wędkarze mogą korzystać ze specjalnie dla nich odnowionej kładki wędkarskiej oddalonej od głównego pomostu (również po remoncie), która tym samym gwarantuje spokój nawet podczas upalnych dni. Osoby kąpiące się czy też korzystające z kajaków na pewno nie będą płoszyć ryb. Natomiast dla wędkarzy mamy trzy – różnej wielkości – łódki.

Całość tworzy komfortową i intymną atmosferę do wypoczynku, szkoleń, spotkań firmowych i integracji, a także organizacji zawodów wędkarskich.Willa Gowidlina - kontakt:

Województwo: Pomorskie Powiat: Kartuski
Miasto: Gowidlino Kod pocztowy: 83-341
Ulica: Jan Pawła II 21
Telefon: 883 083 280 Fax:
Adres e-mail: rezerwacje@willagowidlina.pl Adres www:

Informacje dodatkowe:

Czy można dokonywać opłaty za wędkowanie? TAK
Sezon: Cały rok
Liczba pokoi: 14 Liczba łóżek: 37
Standard: wysoki
Cennik: www.willagowidlina.pl
Dojazd:
Zniżki dla wędkarzy: NIE Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: 4 Cena za wynajęcie łódki: b.d.
Inne udogodnienia: Pomost, duża kładka wędkarska, chata biesiadna z grillem i wędzarnią

Lokalizacja na mapie:

Pozostałe zdjęcia:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis