Zaloguj się do konta

Hotel Star Dadaj Resort & Spa nad jeziorem

Hotel*** Star-Dadaj Resort & Spa usytuowany jest na półwyspie jeziora Dadaj, 30 km od Olsztyna w kierunku Mrągowa, wśród malowniczych lasów. To doskonałe miejsce zarówno do wędkowania, wypoczynku, jak i organizacji szkoleń i konferencji. Dysponujemy 250 miejscami hotelowymi w przytulnych pokojach i domkach letniskowych. Na terenie hotelu znajdują się 2 sale restauracyjne, grill i Chata Warmińska nad jeziorem. Dadaj – jezioro morenowe na Pojezierzu Olsztyńskim w województwie warmińsko-mazurskim, w dorzeczu Łyny, 4 km od Biskupca. powierzchnia: 1002 ha długość: 8,5 km szerokość średnia: 1,15 km szerokość maksymalna: 2,8 km maksymalna głębokość: 39,8 m. Jezioro bogate w ryby: okoń, sandacz, płoć, szczupak, sielawa, leszcz, węgorz. Jezioro o bardzo rozwiniętej linii brzegowej z licznymi zatokami i półwyspami oraz kilkunastoma wyspami. Rzeźba dna bardzo urozmaicona, atrakcyjna dla wędkarzy, z licznymi zagłębieniami i górkami. Dno jeziora piaszczysto-żwirowe, w zatokach muliste. Największa wyspa leży w zachodniej części jeziora i jest ona oddalona od brzegu o około 100 metrów. Wydłużona, wyróżniająca się zwłaszcza stromymi i niebezpiecznymi brzegami zajmuje powierzchnię 10 hektarów i łączy się za pomocą sztucznie dobudowanego mostu z zachodnim brzegiem. W okolicach północnego krańca jeziora do zbiornika wodnego wpływają potoki Czerwonka z jeziora Węgój i Biesowa z jeziora Tejstym, zaś w rejonach brzegu strony południowo–wschodniej do Dadaju dopływa rzeka Dymer z jeziora Kraksy Duże. W okolicach krańca południowego z jeziora wypływa rzeka Dadaj.

Hotel Star Dadaj Resort & Spa nad jeziorem - kontant/telefon

Miasto: Barczewo
Ulica: Dadaj k / Ramsowa
Kod pocztowy: 11-010
Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Powiat: Olsztyński
Telefon: +48 89 514 57 29
Adres e-mail: hotel@star-dadaj.pl
Adres www: http://www.stardadaj.pl/
Czy można dokonywać opłaty za wędkowanie? tak
Opłaty 1,3 i 7 - dniowe do wykupienia na miejscu
Sezon:
(kiedy obiekt jest czynny)
Liczba pokoi: 62 szt
Liczba łóżek: 150 szt
Standard: ***
Cennik: https://stardadaj.pl/oferta/oferta-noclegowa-noclegi-mazury/
Dojazd: Hotel*** Star-Dadaj usytuowany jest na półwyspie jeziora Dadaj, 30 km od Olsztyna w kierunku Mrągowa ( Zjazd w Kromerowie z trasy nr 16)
Zniżki dla wędkarzy: nie
Najbliższe łowisko:
Ilość łódek do wynajęcia: 10 szt
Cena za wynajęcie łódki: 15 zł
Inne udogodnienia dla wędkarzy: Dwa pomosty, sprzęt pływający, slipowanie łódek, pozwolenia wędkarskie, basen, sauna, bania - sauna ruska nad jeziorem, basen, hala sportowa, siłownia zewn., korty, bilard.

Pozostałe zdjęcia