O nas

www.wedkuje.plSpołecznościowy Portal Wędkarski wedkuje.pl to serwis dla wszystkich wędkarzy, którzy poszukują aktualnych i sprawdzonych informacji na temat łowisk, przynęt, sprzętu wędkarskiego i bieżącej działalności swoich kół PZW. Z naszej strony dowiedzą się Państwo o najważniejszych wydarzeniach i imprezach wędkarskich, znajdą również odpowiedzi na wiele pytań. Jaki rodzaj przynęty zabrać nad wodę, aby połów był bardziej udany, jakie miejsca, w zależności od pory roku, wybierać – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych w naszym serwisie. Istotną część treści zajmują bieżące wiadomości publikowane przez producentów i importerów sprzętu wędkarskiego dotyczące nowości, akcji promocyjnych czy zmian w ofercie. Liczne informacje uzupełnia bogata galeria i autorskie wpisy blogerów portalu, wśród których znajdują się największe osobistości wędkarskie w Polsce.

W portalu wedkuje.pl każdy wędkarz ma możliwość założenia sobie własnego bloga wędkarskiego z unikalnym adresem zawierającym jego imię, w którym będzie mógł pochwalić się innym swoimi sukcesami, zamieścić galerie zdjęć oraz opisy łowisk, a także dopisać się do innych kolegów ze swojego koła. Także same koła PZW, zainteresowane promowaniem swojej działalności, mogą w łatwy sposób uruchomić własne strony www za pomocą narzędzi dostępnych w portalu.

Aby ułatwić poruszanie się po stronie www.wedkuje.pl wprowadziliśmy czytelny i przejrzysty system zamieszczania informacji, dzięki któremu zawsze sięgniesz po interesujące Cię wiadomości, nie tracąc czasu na gubienie się w gąszczu chaotycznie dodanych treści.
Grupa newsy – tu możesz zamieszczać informacje o najważniejszych wydarzeniach i działaniach PZW, relacjonować wszelkiego rodzaju zawody i imprezy w kole, informować o akcjach antykłusowniczych, uregulowaniach prawnych, takich jak składki i opłaty wędkarskie.
Grupa kalendarium - powstała z myślą o stworzeniu kompleksowej bazy informacji na temat wszelkiego rodzaju zawodów wędkarskich organizowanych na terenie całego kraju. Niezależnie od tego czy organizujesz, bądź wiesz o zawodach w kole, regionalnych czy ogólnopolskich. Umieszczając taki wpis w kalendarium wedkuje.pl powodujesz, iż o imprezie dowiaduje się cała społeczność portalu.
Grupa blogi – wybierz ten dział jeśli chcesz opowiedzieć o swojej ostatniej wyprawie wędkarskiej, zaprezentować felieton, bądź swoją opinię na dany temat. To także miejsce na przepisy kulinarne, humor wędkarski, a także prezentacje rekordowych okazów ryb.
Grupa sprzęt – tu wprowadzaj opinie i porady dotyczące wędek, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów wędkarskich, a także ubrań i łodzi.
Grupa łowiska – w tym dziale opisuj znane Ci łowiska.

Chcesz wiedzieć więcej? ZALOGUJ SIĘ NA WEDKUJE.PL!


 Sprawdź Ofertę dla wędkarzy
 Sprawdź Ofertę dla kół PZW
 Sprawdź Ofertę dla firm
 Sprawdź Politykę prywatności


Zapraszamy na www.wedkuje.pl !


O nas w mediach:

Wedkuje.pl w sieci Wirtualnej Polski - AdTotal
Wedkuje.pl w "Kawie czy herbacie" TVP1
Wedkuje.pl w dzienniku Rzeczpospolita


Właścicielem sklepu www.wedkuje.pl oraz wydawcą portalu jest:

Hoblo Sp z o.o.

ul. Cypryjska 2G

02-761 Warszawa

tel. + 48 46 880-71-16

mail redakcja@wedkuje.pl
Zobacz więcej o portalach grupy Hoblo