Jak się zalogować?

Logowanie do portalu wedkuje.pl jest bardzo proste:

 Najpierw należy kliknąć w przycisk "Dołącz do nas" widoczny na górze prawej kolumny portalu


Pojawi się specjalny formularz do wypełnienia. Kolejno od góry wpisujemy imię i nazwisko - dobrowolnie. Następnie wymyślamy i wpisujemy tzw. nick - czyli pseudonim, którym będziemy się posługiwać w portalu. Tym pseudonimem będą podpisane wszystkie wiadomości, wpisy, komentarze jakie wpiszemy w portalu po zalogowaniu, dlatego warto, aby kojarzył się on z nami bezpośrednio - może to być np. nasze imię lub ksywa z wypadów na ryby lub czasów szkolnych.
 Potem wpisujemy nasz aktualny adres e-mail - to ważne, ponieważ na ten adres system rejetrujący wyśle nam automatycznego maila z potwierdzeniem założenia wizytówki i hasłem do logowania w portalu. Hasło będziemy mogli dowolnie zmieniać w każdej chwili po zalogowaniu.

 Następnie należy wybrać okręg i koło PZW, do którego należymy. Jeśli nie znajdziemy na liście naszego koła należy kliknąć 'Dodaj koło PZW' i wpisać nasze koło, wybierając najpierw okręg PZW do którego należymy.
 W kolejnych polach możemy zaznaczyć kategorie tematyczne, w których chcemy być powiadamiani mailowo o nowych informacjach. Teraz możemy napisać coś o sobie, naszych sukcesach wędkarskich, ulubionej metodzie, tak aby inni wędkarze mogli się czegoś o nas dowiedzieć. To pole będziemy mogli dowolnie zmieniać za każdym razem kiedy zalogujemy się w portalu wedkuje.pl. A więc jak złowimy medalową sztukę warto będzie pochwalić się o tym kolegom wędkarzom!

 Na koniec zaznaczamy, że akceptujemy regulamin portalu oraz udzielamy odpowiedzi na "podchwytliwe pytanie". Jego akceptacja jest warunkiem założenia naszej wizytówki i możliwości logowania. Przed zaakceptowaniem warto zapoznać się z regulaminem, który jest dostępny pod tym linkiem: Regulamin portalu

 Teraz pojawi się nowa strona potwierdzająca, że operacja dodania naszej wizytówki została zakończona. Możemy zalogować się do naszej skrzynki e-mail, której adres podaliśmy w formularzu i kliknąć link jaki otrzymaliśmy z systemu rejestrującego. To ważne - bez kliknięcia w ten link nasze konto na portalu, a tym samym możliwość do zalogowania, jeszcze nie są aktywne.

Teraz możesz się już zalogować.

Jeśli mimo to pojawiły się problemy z zalogowaniem w portalu lub coś jest niezrozumiałe kliknij tu » a my Ci pomożemy!

W przypadku gdy nie otrzymałeś maila aktywacyjnego sprawdź zakładkę spam na swojej poczcie lub zgłoś to nam klikając tutaj ».

Zobacz też inne tematy pomocy: