To może rzeczywiście Trawianka, o tym nie pomyslałem :)
Trawianka jest o wiele mniejsza To jest na 100% trawianka i wcale nie jakiś wielki okaz. Sam łowiłem trawianki dorastające do wagi 40 deko i 25 cm długości.
coś jakby bass wielkogębowy, na trawianke trochę za duży. " dodam ze ryba nie ma kolców na grzbiecie" Bass posiada kolce,więc nie ma wątpliwości co do gatunku.
co to jest
Mordka jakby okonia ale reszta to jakby bas. Albo może okon tylko ze stawu i mało ubarwiony.
Raczej jakiś bass - okoń nie ma takich płetw i nie myślę tu o kolorze.
Chyba trawianka.
dodam ze ryba nie ma kolców na grzbiecie
To może rzeczywiście Trawianka, o tym nie pomyslałem :)
Bass chyba a gdzie go złowiłeś?W polskich wodach nie widziałem i nie słyszałem aby ta ryba występowała
To może rzeczywiście Trawianka, o tym nie pomyslałem :)
Trawianka jest o wiele mniejsza
fota z bliska, hehe a wyglada na pol kilo xD
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.rybieoko.eu/var/news/storage/images/media/fotki/ryby/trawianka__2/321755-1-pol-PL/trawianka_imagelarge.jpg&imgrefurl=http://www.rybieoko.eu/media/fotki/ryby/trawianka3/%28language%29/pol-PL&h=249&w=370&sz=35&tbnid=iOXAcLHNIfHZqM:&tbnh=90&tbnw=134&zoom=1&usg=___RYjqEM_3nF6nN77WK5zsTd3i10=&docid=ZHHz-Of9kNvhrM&sa=X&ei=hqN_Ue9VgrbgBILGgIAM&ved=0CDUQ9QEwAQ&dur=444
rybę złowił znajomy na stawie nie wiem jakim bo nigdy nie byłem tam jest to w okolicy Tczewa miejscowość Lichnowy
Trawianka 100%
To może rzeczywiście Trawianka, o tym nie pomyslałem :)
Trawianka jest o wiele mniejsza
To jest na 100% trawianka i wcale nie jakiś wielki okaz. Sam łowiłem trawianki dorastające do wagi 40 deko i 25 cm długości.
bass wielkogębowy
coś jakby bass wielkogębowy, na trawianke trochę za duży.
coś jakby bass wielkogębowy, na trawianke trochę za duży.
" dodam ze ryba nie ma kolców na grzbiecie"
Bass posiada kolce,więc nie ma wątpliwości co do gatunku.
Na moje to babka
Na moje to babka
Sam jesteś baba Pali KOCIE.
babka troche inaczej wyglada.
99% Trawianka
To jest trawianka "Percottus Glenii".
Tak czulem zdjecie robione z bliska i dlatego tak "sporo" wyglada. Ale i tak piekna trawianeczka.
To jest samiczka trawianki
Widać że trawianka a nie żadne babki
Babka ma inny pysk i ubarwienie, to jest trawianka.