Reklama
  • Lesiu872009-02-06 10:49:08

    witam, mam pytanko odnośnie gdzie moge się wybrac powędkowac białoryb? mieszkam od roku w sieradzu także nie orientuje się w miejscówkach do końca ;/ posiadam samochód także niewielki dojazd mi nie przeszkadza ;)

  • gwizdu 2009-02-10 12:07:10

    Witam postaram się Ci coś poradzić choć ostatnio rzadko miałem czas na wędkowanie. Fajnie było kiedyś na Próbie jest to zbiornik rekracyjny jakieś 15 km od Sieradza w kierunku Wrocławia, można próbowac na rzece ja wędkuje od Sieradza w dół rzeki (do zbiornika Jeziorsko) np takie miejscowości jak Biskupice czy Warta trzeba znaleść sobie jakąś zatoczke jakieś zagłębienie w dnie, to trzeba za każdym razem sprawdzać bo rzeka zmienną jest. W Warcie(miejscowość) jest most i tam w okresie wiosenno-letnim jest obręb ochronny znaczy zaczyna się od tego mostu i sięgą do połowy Jeziorska(zbiornik), dlatego trzeba uważać by nie wybrać sie tam w czasie okresu ochronnego bo można dostac w najlepszym wypadku mandat. Brat mój jeździ też czasem na tzw. Zwirownie jest to zbiornik we wsi Ruda a właściwie przed samym wjazdem do wsi trzeba skręcić w prawo w las i potem to jest jakieś 500-1000m po prawej stronie ale ja już dawno tam nie byłem. Abstrac[ pi ]ąc od tego posta to zapraszam do czynnego udziału w życiu koła dzięki temu można poznać wielu ludzi a także dowiedzieć sie o ciekawych łowiskach, jeśli chces podam Ci mój numer gg to w razie jakiś pytanie będziesz mógł pisać. pozdrawiam Mateusz

  • gwizdu 2009-02-10 12:29:31

    Heh troche się pośpieszyłem pisząc Ci o Próbie i wspominając o Jeziorsku bo jak zajrzałem na twój profil okazało sie że już te łowiska znasz. A więc za pomyłke przepraszam Mateusz

  • Lesiu87 2009-02-11 14:00:24

    nic sie nie stało ;) co do jeziorska to az tak bardzo nie znam tej wody-powiem wręcz,ze prawie w ogóle. Takze mógłbyś mi troche zblizyc gdzie na jeziorsku można łowic z efektami?

  • Reklama


Reklama
Reklama