Aktualne wiadomości znad zbiorników .w mojej okolicy 13.11.10r Zbiornik Bukówka – Woda bardzo wysoka brak możliwości łowienia od strony Paprotek i Miszkowic , od strony Bukówki tj dużej tamy dojazd bardzo zły podmokłe drogi z wielkimi dziurami ciężko o dobre miejsce żeby swobodnie rozłożyć sprzęt – stan wody bardzo wysoki Sędzisław – teren bardzo podmokły dojazd od strony Kamiennej Góry jeszcze nie otwarty od strony Jaczkowa możliwy ale pod zakaz poruszania się ( modernizacja i naprawa drogi pod wiaduktem ) Żwirownie w lesie – Brak możliwość dojazdu ( wczoraj się zakopałem i nie moglem wyjechać ) strasznie podmokłe woda i bardzo głębokie dziury .. Zalew w Kamiennej – W miarę ok można siąść ( ale za czym ??? ) , tak samo zbiornik But – oczywiście że można siąść ale lepiej w domu mniej wieje :)
Aktualne wiadomości znad zbiorników .w mojej okolicy 13.11.10r
Zbiornik Bukówka – Woda bardzo wysoka brak możliwości łowienia od strony Paprotek i Miszkowic , od strony Bukówki tj dużej tamy dojazd bardzo zły podmokłe drogi z wielkimi dziurami ciężko o dobre miejsce żeby swobodnie rozłożyć sprzęt – stan wody bardzo wysoki
Sędzisław – teren bardzo podmokły dojazd od strony Kamiennej Góry jeszcze nie otwarty
od strony Jaczkowa możliwy ale pod zakaz poruszania się ( modernizacja i naprawa drogi pod wiaduktem )
Żwirownie w lesie – Brak możliwość dojazdu ( wczoraj się zakopałem i nie moglem wyjechać ) strasznie podmokłe woda i bardzo głębokie dziury ..
Zalew w Kamiennej – W miarę ok można siąść ( ale za czym ??? ) , tak samo zbiornik But – oczywiście że można siąść ale lepiej w domu mniej wieje :)
Dzięki za info :)
Wybieram się niedługo nad zalew ze spinningiem myślisz że mam na coś szanse ?
Masz szanse posłuchac KATA,puścic chmure i co najważniejsze połowic.