Punkty bonusowe

Portal wedkuje.pl promuje aktywność wśród swoich użytkowników. Wszystkim nam - wędkarzom zależy na dobrej treści dotyczącej bieżących informacji płynących z kół PZW, nowości sprzętowych, porad wędkarskich czy opisów interesujących łowisk. Jednocześnie chcielibyśmy, aby nasza wędkarska społeczność była żywa - na forum toczyły się dyskusje, wiadomości i opisy były komentowane i uzupełniane, blogi wzbogacane w kolejne wpisy i galerie zdjęć.

Dlatego zbudowano specjalny system punktów bonusowych premiujących aktywnych użytkowników naszej wędkarskiej społeczności. Za dodanie artykułu, nowego łowiska, założenie bloga można otrzymać punkty, dodatkowo mnożone przez ocenę jakości dodanej treści przez Redakcję portalu. W ten sposób chcemy dbać nie tylko o ilość treści, ale także jej jakość.

Punkty można otrzymać za:
1. Dodanie artykułu, łowiska – 10 pkt. x (0-5 ocena redakcji + 1-5 ocena użytkowników) = od 10 do 100 pkt.
2. Dodanie ogłoszenia – 1 pkt.
3. Uruchomienie bloga wraz z dodaniem opisu siebie i minimum 1 zdjęcia – 10 pkt.
4. Dodanie lub aktualizację danych koła PZW - 5 pkt.
5. Zaproszenie znajomego do zalogowania się w portalu wedkuje.pl - 25 pkt.
6. Wystawienie oceny innemu użytkownikowi za dodany artykuł lub łowisko - 0,1 pkt.
7. Zamieszczenie wpisu z przekierowaniem ze strony spoza wedkuje.pl, zawierającej link do głównej strony portalu (linki do stron zawierających banner do głównej strony wedkuje.pl prosimy przesyłać na adres: klikając tutaj ) - 100 pkt.

Dodane wiadomości i łowiska redakcja ocenia raz dziennie, natomiast aktualizacja ilości punktów danego użytkownika odbywa się przy jego każdorazowym zalogowaniu.

Użytkownik portalu otrzymuje przypisany status na podstawie liczby punktów jakie zebrał: