ABC Wędkarza

ABC Wędkarza (Starachowice)  - wedkuje.pl
ABC Wędkarza (Starachowice) - wedkuje.pl

Stacjonarny sklep „ABC Wędkarza” istnieje już kilka dobrych lat…dlatego też korzystając ze zdobytego doświadczenia i uznania postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność, tworząc sklep internetowy na Allegro. Jak sama nazwa wskazuje, znajdziesz u nas wszystko, czego tylko potrzebujesz, począwszy od wędzisk (odległościówki, Tele-odległościówki, feedery, Pickery, baty, bolonki, spinningi, wędziska morskie w tym: surfcastingowe i ciężkie kije dorszowe, wędziska podlodowe wraz z akcesoriami, a niebawem również wędziska wyczynowe, oraz niezbędne akcesoria) ,kołowrotków (uniwersalne, spinningowe, matchowe, z wolnym biegiem, morskie) poprzez niezbędne produkty takie jak: wodery, spodniobuty, obuwie wędkarskie, ubrania, siatki, pokrowce, siedziska, fotele, krzesła, przynęty sztuczne skończywszy na akcesoriach drobnych (spławiki, ciężarki, haczyki, plecionki, żyłki i wiele innych…). Jesteśmy dystrybutorem cenionych i znanych marek takich jak: ABU GARCIA, OKUMA, DRAGON, KONGER, ROBINSON, MIKADO, JAXON, TANDEM BAITS, RELAX, SALMO, SPRO, TRAPER, MISTRALL, STONFO, TRABUCCO, SENSAS, MARCEL VAN DEN EYNDE, EXPERT, COLMIC, MUSTAD, OWNER, GAMAKATSU i wielu innych… Po przetestowaniu przez nas wielu produktów różnych marek, do naszego asortymentu wybrany został najlepszy i sprawdzony sprzęt, z którego sami korzystamy, bądź korzystlaiśmy.

Naszym celem nie jest „wypychanie” możliwie jak największej ilości towaru, lecz sprzedaż sprzętu sprawdzonego i wartego zakupu. Naszego klienta nie zostawiamy na lodzie, wręcz brzydzimy się dewizą „SPRZEDAJ I ZAPOMNIJ” przyświecającą innym sklepom…

Jako miłośnicy i prawdziwi pasjonaci wędkarstwa chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w związku z czym służymy fachową radą i pomocą. Dotyczy to zarówno początkujących jak i zaawansowanych wędkarzy. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego zestawu, czy skompletowania odpowiednich akcesoriów. Dlatego też czekamy na e-maile, telefony z pytaniami.

Każde wędzisko, kołowrotek itd, przed wystawieniem jest przez Nas dokładnie sprawdzane, dlatego w Naszych opisach znajdziesz nie tylko dane katalogowe producenta, ale również Naszą obiektywną opinię, która w wielu przypadkach jest poparta długimi i żmudnymi testami nad wodą.

W naszej ofercie posiadamy sprzęt na każdą kieszeń, przy czym nawet wśród najtańszego asortymentu znajdą państwo możliwie najlepsze produkty!


ABC Wędkarza - kontakt:

Województwo: Świętokrzyskie Powiat: Starachowicki
Miasto: Starachowice Kod pocztowy: 27-200
Ulica: Armii Krajowej 7
Telefon: 795-730-963 Fax:
Adres e-mail: p.czerwinski@o2.pl Adres www:

Informacje dodatkowe:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od godz: 0 do godz: 0
Poniedziałek - Piątek: od godz: 0 do godz: 0

Specjalizacja Sklepu:

Wędkarstwo gruntoweWędkarstwo karpioweWędkarstwo morskieWędkarstwo podlodoweWędkarstwo spinningoweWędkarstwo spławikowe

Lokalizacja na mapie:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis