Salon Wędkarski Osiniec - Sklep Wędkarski Gniezno

Salon Wędkarski Osiniec - Sklep Wędkarski Gniezno (Gniezno) sklep - wedkuje.pl
Salon Wędkarski Osiniec - Sklep Wędkarski Gniezno (Gniezno) sklep - wedkuje.pl

Firmowy Salon Wędkarski PRO-FISHING GROUP w Gnieźnie jest autoryzowanym sprzedawcą ponad 100 marek sprzętu wędkarskiego. Powierzchnia to niespełna 100m2, gdzie można znaleźć działy:
- karpiowy
- gruntowy & method feeder
- spinningowy
- spławikowy
- podlodowy
- morski
- sumowy
Dział wędzisk to ponad 300 różnych modeli wędek, ścianę kołowrotków eksponuje 200 młynków. Na ofertę salonu wędkarskiego osiniec składają się między innymi
Mikado, Dragon, Okuma, Shimano, Fox, Monster Fishing, Bait Tech, Nano Baits, Dorado, Rapala, Salmo, Browning, Prologic, Drennan, Matrix, ESP, Invader, Lorpio, Warmuz Baits, Rod Hutchinson, Missel, Carprrus, Kryston, Korda, Elektrostatyk i wiele innych. Całą gamę produktów uzupełnia dział elektroniki (silniki wędkarskie, echosondy Garmin oraz Hummingbird, sygnalizatory latarki ... )

W sklepie wędkarskim w Gnieźnie, prowadzona jest strefa klubowicza - każdy jej uczestnik posiada kartę rabatową oraz uczestniczy w indywidualnych promocjach.

Warto nas odwiedzić, służymy fachowymi poradami przy pysznej kawie, pomożemy w dobraniu sprzętu wędkarskiego, wynegocjujemy dla Ciebie najlepszą cenę.
Prowadzimy również sprzedaż ratalną oraz oferujemy serwis sprzętu wędkarskiego.


Salon Wędkarski Osiniec - Sklep Wędkarski Gniezno - kontakt:

Województwo: Wielkopolskie Powiat: Gniezno
Miasto: Gniezno Kod pocztowy: 62-200
Ulica: Osiniec Aleja Jedenasta 1
Telefon: 61 642 93 04 Fax:
Adres e-mail: salon@wedkarski.gniezno.pl Adres www:

Informacje dodatkowe:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od godz: 07:00 do godz: 19:00
Poniedziałek - Piątek: od godz: 06:00 do godz: 15:00

Specjalizacja Sklepu:

Lokalizacja na mapie:


Opinie i komentarze użytkowników (1)

carmano (2018-11-15 15:41:)
Szanowni Państwo, przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Jakaś totalna ściema i zupełny brak profesjonalizmu. Brak kontaktu z obsługą/właścicielem - jeżeli oczywiście jakakolwiek istnieje. W dniu 21.09.2018 roku dokonałem zakupów w sklepie iwędkarski.pl - bo tego oto sklepu dotyczy ta wizytówka. Z upływem czasu upomniałem się o swoje zamówienie ale poinformowano mnie, że fox dostarczy w przyszłym tygodniu towar więc paczka zostanie wysłana, Po upływie kolejnego tygodnia dowiedziałem się że fox jednak nie dostarczył towaru ale będzie w olejnym tygodniu na pewno. Po upływie kolejnego tygodnia brak kontaktu zarówno mail jak i martwa infolinia. Udało mi się znaleźć inny adres mailowy, rzekomo do właściciela, który odpowiedział, że w kolejnym tygodniu na pewno paczka wyjdzie. Paczka nie wyszła więc zdecydowałem się na anulowanie zamówienia. Po kilku mailach przypominających znowu brak kontaktu. W ostatnim mailu właściciel poinformował mnie że zamówienie jest anulowane i księgowa poinformowana o zwrocie pieniędzy. Mija 2 miesiące od zamówienia i zupełne olewatorstwo. Nie ma towaru ani pieniędzy ani kontaktu - zgłaszam sprawę do Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów oraz na Policję. Żenada - proponuję usunąć tą wizytówkę z jakże szanowanego portalu bo wstyd i hańba dla braci wędkarskiej.

skomentuj ten wpis