Kacper Jaguś(Kacper z Belchatowa)

Kacper Jaguś (Kacper z Belchatowa) (Koło PZW Nr 03 Górnik przy BOT KWB w Bełchatowie)  | Bełchatów blog wędkarski - wedkuje.pl
status:
login: Kacper z Belchatowa
koło: Koło PZW Nr 03 Górnik przy BOT KWB w Bełchatowie
w portalu od 2016-12-06
Cześć, mam na imię Kacper, wiek 40 lat. Wędkarstwem interesuję się od dziecka, zaczynałem w wieku 9 lat, będąc na koloniach letnich na pojezierzu mazurskim w uroczej miejscowości o nazwie Krutynia, położonej nad małą rzeczką o nazwie Krutynianka, która jest ujściem jeziora Białe.
To właśnie tam złowiłem moją pierwszą rybę, około 20 centymetrowego okonia. MOja pierwsza wędka to długi leszczynowy kij, n którym zawiązałem żyłkę z zestawem spławikowym. Pierwsze przynęty to głównie czerwone robaki, i koniki polne.
Obecnie najczęściej wędkuję zestawem spławikowym, z zastosowaniem metody odległościowej na wodach stojących, rzadziej na rzekach, a jeśli już jestem nad rzeką to ostatnio coraz częściej zaczynam sięgać po spining, i bawić się w łowienie na małe i mikro przynęty tzw. \" paproszki \" na mikro główkach jigowych.
A CZEGO NIE LUBIĘ ; KŁUSOWNICTWA, CHAMSTWA, SIECI NA WODACH PZW, i pożal się boże kajakarzy którzy zatrzymują się metr lub dwa od zarzuconego zestawu spławikowego i zadają głupie jak na te okoliczności pytanie: BIERZ COŚ ?

Kacper Jaguś (Kacper z Belchatowa) aktywność na wedkuje.pl - forum i komentarze