Reklama
  • jankelos2011-04-16 13:08:31

    Chciałbym sobie kupić zestaw do spiningu taki wmiare solidny może nie dla początkującego ale też nie dla zaawansowanych taki dla średniaków. oto moja propozycja
    wędka:
    Konger Wędka Aviator Spin 8-30 gram, długość: 240 cm
    Wędka Cantara Spinning 5-25 gram, długość: 270 cm
    Robinson Wędka Carbo Mix High Speed Spin 10-30 gram, długość: 240 cm
    Kołowrotek:
    Dragon Kołowrotek Viper
    FD830IT
    Zebco Kołowrotek Topic Chaser 520 RD, Hamulec: RD
    Mikado Kołowrotek Iron Reel 2009FD, Hamulec: FD
    Jakie z tych będą najlepsze z góry dzięki

  • Forum wedkuje.pl 2011-04-16 13:11:13

    a na jakie ryby się nastawiasz i gdzie bedziesz łowił rzeka, z brzegu czy z łodki na pewno wtedy koledzy ci pomogą ja nie znam tego sprzętu

  • jankelos 2011-04-16 13:29:27

    Na pewno szczupak, okoń, możliwe sandacz.
    łowić będę na pewno na martwej wiśle może na wiśle jak wykupię ale nie jestem pewny i oczywiście jeziorka no i z brzegu bo nie mam karty pływackiej. Mam jeszcze takie jedno pytanko czy na ponton jest potrzeba karta pływacka?

  • rungem 2011-04-16 22:26:21

    Witam!
    Nie wiem który będzie najlepszy, ale polecił bym ci tego Kongera Aviatora mam taki tylko 270cm i na razie mi się spisuję. A kołowrotki te, które tu masz to nie wiem bo ani ja ani moi znajomi nie używają takiego, ale poradził bym ci Daiwe Sweepfire (ok 80zł) albo Shimano Catana (ok 130zł). Oba kołowrotki miałem sprawdzone i są całkiem niezłe.

  • Reklama
  • irex 2011-04-17 09:13:30

    Witam. Sprzęt dobry ale tylko do średnio ciężkiego łowienia.Do łowienia okoni troszkę za potężny,a gdybyś chciał łowić na boczny trok to już lipa. Jeśli chodzi o łowienie z pontonu to nie potrzebujesz karty pływackiej ale musi być zarejestrowany no i oczywiście ważne jest to czy właściciel wody nie zabrania łowienia z pontonu.Pozdro..

  • dawid2238 2011-04-17 11:38:51

    Nie mam pojęcia który mógł by być najlepszy. Ja osobiście łowię wędką:                         KONGER ARCUS SPIN 2,70m i 10-30/35g.
    i kołowrotkiem:
    DRAGON VIPER DH RD830i.

                                                                                                     POLECAM
                                                                                                             i
                                                                                                            Pozdrawiam

  • jankelos 2011-04-17 15:10:27

    Dzięki wszystkim za pomoc wybrałem wędkę kongera i kołowrotek dragona.
     W poniedziałek będzie a w środę na wisełke koło kiezmarka.
    Pozdrawiam

  • ReBeXeR 2011-04-18 16:17:03

    Wędzisko bierz kongera ta firma robi bardzo dobre kije a kołowrotek weź dragona to jest moje zdanie ;)

  • Reklama


Reklama
Reklama