Reklama
  • wdr68c2011-04-06 19:41:14

    Część dzisiaj po południu wybrałem się do sklepu wędkarskiego . Zbliża się maj więc postanowiłem zakupić potrzebne przedmioty czyli stalki różne riperry kopyta i wahadłówki .
    A więc myślę czy dobrze wybrałem. Kupiłem dwa ripery seledynowe, dwa kopyta czarno perłowe ripera niebkiesko biało czerwonego i wahadłówkę 20g 9,5 cm . Czy dobrze wybrałem , proszę o odpowiedzi .

  • spining hobby 2011-04-06 19:47:13

    to zależy od łowiska gdzie łowisz i jak tam jest głeboko jaka woda (mętna,przejrzysta)

    wg.mnie ok podstawowe kolory masz,tylko bardzo mało -przyjdzie wyjazd i urwiesz. dokup jeszcze przynajmniej z 5 wahadłówek alga bądz gnom i z każdego rodzaju gum po 3-4 szt.najmniej.

    PS.nie zapomnij ich uzbroić bo bez tego ani rusz ;)

    pzozrawiam!

  • pstrag222 2011-04-06 19:53:30

    Oczywiście musisz mieć zapas gum bo lubią się urywac. A nie są takie drogie. Co do wachadla to proponował bym ci jeszcze morsy też mile potrafią zaskoczyć. No i parę obrotowek. Świetnie sprawdzają się na plyciznach

  • wdr68c 2011-04-06 20:24:59

    Heh... ja napisałem tylko co kupiłem... A w pudełku mam jeszcze wszelkiej maści woblery ,obrotówki i przeróżne twistery  jakieś większe żelastwo też się znajdzie :p
    Do maja jeszcze coś kupie :p

  • Reklama


Reklama
Reklama