Reklama
  • Tomcio90902016-02-05 18:47:54

    Witam.  Mam pewien problem albowiem łowiąc na grunt zarzucałem zestaw do wody a za jakieś 20 min. wyciągałem lecz zestaw był cały oblepiony jakimiś wodnymi roślinami i teraz nie wiem co zrobić aby nie wyciągać zielska tylko grube ryby. Proszę o pomoc :-)                                                                                                                                        Tomasz Tabor

  • Jędrula 2016-02-05 19:08:18

    Zmień miejsce , poszukaj takiego gdzie nie ma roślin . Ewentualnie wyczyść łowisko lub zastosuj kulki pływające .

  • zbyszekrzepka 2016-02-05 20:18:15

    Czasem tak się dzieje po dużej ulewie woda niesie różne rzeczy,mówię oczywiście o rzece

  • notaki 2016-02-06 10:24:36

    Witam.
     Mam pewien problem albowiem łowiąc na grunt zarzucałem zestaw do wody a za jakieś 20 min. wyciągałem lecz zestaw był cały oblepiony jakimiś wodnymi roślinami i teraz nie wiem co zrobić aby nie wyciągać zielska tylko grube ryby.


    Generalnie dwie mozliwosci:
     1. Jak pisał wczesniej kolega znaleźć miejscówkę, gdzie nie wystepuja rośliny
    2. Przerzucić się z gruntu na splawik i podać przynetę bezposrednio nad roslinnoscią

    To pozwoli Ci nie wyciągać zielska. A czy zaczniesz łowić ryby i do tego grube - to już kwestia wiedzy , umiejetnosci i szczęścia.

  • Reklama
  • Artur z Ketrzyna 2016-02-06 16:18:02

    Witam.
     Mam pewien problem albowiem łowiąc na grunt zarzucałem zestaw do wody a za jakieś 20 min. wyciągałem lecz zestaw był cały oblepiony jakimiś wodnymi roślinami i teraz nie wiem co zrobić aby nie wyciągać zielska tylko grube ryby.
    Proszę o pomoc :-)
     
                                                                                                                                         Tomasz Tabor
    Poznaj łowisko, i jak pisze Jędrula zmień miejscówkę na której będziesz miał podwodny blacik bez roślinności, w innym przypadku będzie to cały czas w nim grzęznąć.
    Lub jak pisał Zbyszek zmień metodę.
    A to czy zaczniesz duże ryby łowić właśnie zależy od tego czy poznasz łowisko i zwyczaje ryb, po czym się do tego dopasujesz (metoda, pora dnia, przynęta i miejsce jej podania).



Reklama
Reklama