Można hodować pstrągi w stawie , ale musisz mieć przepływ przez staw. Musiałbyś mieć staw przy jakiejś rzeczce i zrobić tak ,żeby przepływała przez staw, ale to jest za dużo kombinowania ,legalnie tego nie zrobisz raczej , a nielegalnie jak wspomniałem za dużo roboty.
czy zwykłym stawie można hodować pstrągi i łososie??
pstrągi to raczej tęczaki chyba że do stawu wpływa ciągle natleniona woda no to wtedy zwykłe potokowe też, a o łososiach się nie wypowiem
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81oso%C5%9B_szlachetny
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pstr%C4%85g_potokowy
i wszystko będziesz wiedział ;)
Można hodować pstrągi w stawie , ale musisz mieć przepływ przez staw. Musiałbyś mieć staw przy jakiejś rzeczce i zrobić tak ,żeby przepływała przez staw, ale to jest za dużo kombinowania ,legalnie tego nie zrobisz raczej , a nielegalnie jak wspomniałem za dużo roboty.
Pstrągi tak ale łososie nie bardzo bo to są przecież morskie ryby.
albo spiętrzyć strumyk