Ale się cieszy , że mi konto usunął. Usuwanie kont to najwidoczniej
rytuał na tym portalu i swego rodzaju psychiczna masturbacja dla tego
kto to robi. Wyraźnie widać przecież , że osoba ta czerpie ogromną
satysfakcję - z kasowania kont użytkowników.
Mnie to w zasadzie nie przeszkadza a nawet śmieszy ,choć motyw takiego
postępowania nadal wydaje mi się mocno patologiczny. Należy podkreślić
jednak bardzo ważną rzecz: W DEMOKRATYCZNEJ POLSCE , ISTNIEJE PRAWO DO
WOLNOŚCI SŁOWA. OZNACZA TO , ŻE CHRONIONE PRAWEM SĄ MOJE POGLĄDY,
PSEUDONIM POD KTÓRYM DZIAŁAM I WSZELKIE INNE DOBRA KTÓRYCH UŻYWAM
PODCZAS BYTNOŚCI NA FORUM !! Czy osoby zajmujące się organizacją ,
nadawaniem szyku medialnego portalowi Wedkuje.pl są na tyle niemrawe
umysłowo , iż nie są w stanie pojąć tak oczywistej oczywistości ?
No i tak powinny wyglądać zarybienia może kiedyś w Wisłoce będziemy łapali te olbrzymy kto wie ,ale za tą pracę czapka z głowy panowie. Powiem jeszcze tyle to jest zarybienie a nie wrzucanie miecha do wody i niech sie wędkarze cieszą!!! Co jest tym mięchem? ba sami sobie odpowiecie.
http://www.youtube.com/watch?v=Ur7cye5fp84&feature=endscreen&NR=1
Asiotroki płyną z supermarketu .Łoł.
Asiotroki płyną z supermarketu .Łoł.
Ha Ha - bez urazy , to nie do ciebie.
Ale się cieszy , że mi konto usunął. Usuwanie kont to najwidoczniej rytuał na tym portalu i swego rodzaju psychiczna masturbacja dla tego kto to robi. Wyraźnie widać przecież , że osoba ta czerpie ogromną satysfakcję - z kasowania kont użytkowników. Mnie to w zasadzie nie przeszkadza a nawet śmieszy ,choć motyw takiego postępowania nadal wydaje mi się mocno patologiczny. Należy podkreślić jednak bardzo ważną rzecz: W DEMOKRATYCZNEJ POLSCE , ISTNIEJE PRAWO DO WOLNOŚCI SŁOWA. OZNACZA TO , ŻE CHRONIONE PRAWEM SĄ MOJE POGLĄDY, PSEUDONIM POD KTÓRYM DZIAŁAM I WSZELKIE INNE DOBRA KTÓRYCH UŻYWAM PODCZAS BYTNOŚCI NA FORUM !! Czy osoby zajmujące się organizacją , nadawaniem szyku medialnego portalowi Wedkuje.pl są na tyle niemrawe umysłowo , iż nie są w stanie pojąć tak oczywistej oczywistości ?
No i tak powinny wyglądać zarybienia może kiedyś w Wisłoce będziemy łapali te olbrzymy kto wie ,ale za tą pracę czapka z głowy panowie. Powiem jeszcze tyle to jest zarybienie a nie wrzucanie miecha do wody i niech sie wędkarze cieszą!!! Co jest tym mięchem? ba sami sobie odpowiecie.