Reklama
  • skryty2012-07-11 13:31:20

    witam myślę o wybraniu się nad to jezioro ze spinningiem, może ktoś tam łowi i powie mi czy warto "tłuc się"  przez pół Polski do tego łowiska?

  • Bugowy Lowca 2012-07-11 13:53:33

    daruj sobie lepiej pojechać na bug

  • bednar14 2012-07-11 15:00:01

    Ja wiem czy przez pół Polski? Ja jestem z Radomia i byłem kilka razy w tamtych okolicach ale na glinkach  mało łowiłem słyszałem oczywiście o szczupakach z tego jeziora ale nie miałem okazji z żadnym powalczyć.

  • skryty 2012-07-11 18:10:47

    no z tą połową polski to rzeczywiście trochę przesadziłem:) pytam o Glinki, bo jadę z żoną i głównym celem będzie jezioro Białe (raczej rekreacyjnie niż wędkarsko), a ja chciałbym choć jeden dzień gdzieś w okolicy pospinningować. Należąc do pzw Kielce, z tego co mi odpisali (pzw Chełm) bez dopłat mogę łowić tylko na Bugu i jeziorze Glinki. Jeśli nie Glinki to może doradzi mi ktoś "fajną" miejscówkę na Bugu w okolicy tych jezior, ewentualnie inne łowisko

  • Reklama


Reklama
Reklama