Reklama
  • greenn2020-04-27 23:06:48

    Witam,
    Nie znalazłem zbiornika Łacha Potocka w rejestrze na 2020 r, czyli jak sądzę musi to byc woda nie podlegająca pod pzw. Chyba, że jest jakoś połączona z Wisłą i dlatego nie jest wpisana. Łowi może ktos na tej wodzie? Jest sporawa powierzchniowo i wiem, że jakies rybki tam pływają. Tylko moje pytanie czy trzeba coś wpisywać w rejestr jak sie tam łowi? Czy łowimy jak na dzikim łowisku, co nie trzeba mieć nic opłaconego. Pozdrawiam

  • 51Marek 2020-04-29 08:21:36

    Łacha, "oficjanie" Kanałek Kepa Potocka. Nawet tutaj można informacje znaleźć: https://forum.wedkuje.pl/f/kanalek-kepa/820081



Reklama
Reklama