Reklama
  • kuba1232011-01-23 23:14:07

    Liptowska Mara, potrzebuje informacji na temat zezwolen i polowu na tym zbiorniku, konkretnie chodzi mi o to cz mozna tam lowic z gruntu w maju ,wiem ze okres ochronny karpia konczy sie w czerwcu ale chce go lowic i oczywiscie wypuszczac... czy tam tak wolno ??

  • lucjan50 2011-01-23 23:35:11

    Witam

    Raczej Kolega nie połowi w maju. Na tym zbiorniku jest zakaz wedkowania od marca do czerwca. Uważam to za bardzo rozsadne posunięcie. Ryby maja spokój w czasie tarła. u nas tez by sie przydały okresowe zakazy wędkowania.

    Tu kolega znajdzie duzo aktualnych info

    http://www.liptovska-mara.sk/rybolov-mara/wedkowanie-mara.php

    Z kolei ja szukam aktualnych info o wedkowaniu na zbiorniku orawskim, ale jak na razie nikt sie nie odezwał.

  • kuba123 2011-01-24 08:38:52

    Dieki, tak wlasnie myslalem i jesli chodzi o karpia to racja , natomiast mnie tam interesujawielkie wielkie plocie i leszcze. Wedkowalem tam 3 razy z fajnymi wynikami ale w plowie czerca, co do maja niebylem pewien .



Reklama
Reklama