Reklama
  • Lukaszek172342012-07-16 11:06:58

    Witam kolegów. Mam pytanie dotyczące łódek zanętowych co uważacie na ten temat?? Jest to bardzo fajna i pomocna zabawka. Widziałem jak to działa i bardzo mi sie spodobało ale nie jest to tanie wiec wole się zapytać specjalistów co sadzicie na ten tamat czy warto sie bawić i zbierać na kupno takiej łódki??? a może macie jakieś inne propozycje albo mozna zrobić samemu tak łódkę???? Pozdrawiam 

  • konrad_leo 2012-07-16 11:21:25

    Zajrzyj do mojej galerii zdjęć :)

    oprócz tego jest kilka wątków z opisem co gdzie i jak :)

    PDK

  • Lukaszek17234 2012-07-16 11:41:38

    Bardzo fajna i gratulacje, że w ogóle podjełeś się takiej budowy. A używałeś już jej czy jeszcze nie???? Ja bardziej myślałem o kupnie wiem że nie jest tania ale nie mam takich zdolności. 

  • konrad_leo 2012-07-16 13:14:32

    pływałem i pływam :)

    Co jestem na rybkach to jakoś nie mam pamięci do nagrywania filmików z pływania ale może kiedyś nie zapomnę :)

  • Reklama
  • Lukaszek17234 2012-07-16 16:08:21

    Ja jednak uzbieram sobie i kupie. bardzo fajna zabawka tylko szkoda ze taka droga... a jakoś damy radę

  • Forum wedkuje.pl 2012-07-16 19:29:10

    Ja jednak uzbieram sobie i kupie. bardzo fajna zabawka tylko szkoda ze taka droga... a jakoś damy radę

    posiadam i polecam ,bardzo przydatna na niektórych łowiskach

  • Lukaszek17234 2012-07-17 08:24:13

    Kolego śliwa80 powiedz mi czy sam robiłeś tą łódkę czy kupiłeś, a jak kupiłeś to jaką jakiej firmy???

  • Forum wedkuje.pl 2012-07-17 10:53:27

    super sprawa , nie trzeba za kazdym razem wsiadac do pontonu ale jest jeden warunek, łowisko musi byc dosyc proste, czesto musimy stawiac zestawy bardzo precyzyjnie czego nie zapewni nam łódka nawet z najwyższej pólki. Ogólnie rzecz ujmujac łódka jest uzywana raczej na komerach, ja przynajmniej nie łowilem na dzikim łowisku gdzie byl bym w stanie z niej korzystac.

  • Reklama
  • Bernard51 2012-07-17 11:46:56

    Ogólnie rzecz ujmujac łódka jest uzywana raczej na komerach, ja przynajmniej nie łowilem na dzikim łowisku gdzie byl bym w stanie z niej korzystac.

    Nic bardziej blednego albo nie miales i nie masz zielonego pojecia o lódkach zdalnie sterowanych albo nie wiesz jak z nich korzystac??
    Wlasnie na dzikich lowiskach ma najlepsze zastosowanie!!
    Chyba ze masz na mysli polów tylko karpi? Chociarz na dzikim tez robi swoja robote!

  • hudzik 2012-07-17 12:30:40

    Wręcz przeciwnie , łódka  z górnej półki tzn z GPS-em ,potrafi idealnie zanęcić i wywieść zestaw w te same miejsca zaznaczone na GPS-e , daje to tą różnicę , że nikt nie widzi markera, bojki i dokładnie nie wie gdzie nęcisz.Kwestia w cenach takich łódek z Gps-em i echosondom . Z doświadczenia wiem , że najlepiej sprawdzają się duże katamarany, które są stabilne na wielkiej fali. Te łódki to bardzo fajny gadżet na duże ryby , ale nic nie zastąpi przyjemności rzutów w punkt ,no i pomału ładujemy takie pieniądze w sprzęt , że bez auta kombi nie ma co się wybierać we 2-ch.:)

  • Forum wedkuje.pl 2012-07-17 19:49:47

    Kolego śliwa80 powiedz mi czy sam robiłeś tą łódkę czy kupiłeś, a jak kupiłeś to jaką jakiej firmy???

    posiadam niemieckiego  fischfeedera basic , kupiłem w askari pl ,polecam,jest nie zawodna i duzo lepsza od polskich w tym przedziale cenowym.

  • Forum wedkuje.pl 2012-07-17 19:51:34

    Kolego śliwa80 powiedz mi czy sam robiłeś tą łódkę czy kupiłeś, a jak kupiłeś to jaką jakiej firmy???

    posiadam niemieckiego  fischfeedera basic , kupiłem w askari pl ,polecam,jest nie zawodna i duzo lepsza od polskich w tym przedziale cenowym.

     używam na dzikim łowisku

  • Reklama
  • Radzio55 2012-08-08 21:39:54

    Ja posiadam także feder boat 2. Pomysł jak najbardziej trafny super sparawa, ale mój egzemplarz ciągle się kiepści

     



Reklama
Reklama