Reklama
  • bosnox2013-02-04 20:29:06

    Ostatnio kupiłem wędzisko Mikado Golden Bay Feeder 390cm 140g, co powinienem wiedzieć o tej wędce? Jakie największe ciężary mogę stosować do najdelikatniejszej a jakie do najtwardszej szczytówki?

  • spines21 2013-02-04 20:57:33

    http://forum.wedkuje.pl/f,mikado-golden-bay-feeder-390140,583125,0.html
    http://forum.wedkuje.pl/f,feeder-mikado-golden-bay-cw-do-140g-na-jezioro,561432,0.html

  • przemo1980 2013-02-04 21:08:02

    O Mikado Golden Bay jest sporo informacji na forum, a po za tym jest odpowiedni wątek odnośnie feederków, tam koledzy udzielą porad :)

  • withanight88 2013-02-04 21:49:40

    Ostatnio kupiłem wędzisko Mikado Golden Bay Feeder 390cm 140g, co powinienem wiedzieć o tej wędce? Jakie największe ciężary mogę stosować do najdelikatniejszej a jakie do najtwardszej szczytówki?

    W sklepie przed zakupem powinieneś dopytać co to za wędka.

  • Reklama
  • spines21 2013-05-12 07:24:55

    utworzono: 2013/05/12 06:53
    Mikado Golden Bay Feeder na płocie.

    »   »   » 

    Wędkarstwo gruntowe » Płoć »



     
    Encyk W temacie feederów jestem całkowicie zielony, mam zamiar kupić sobie wędzisko  Mikado Golden Bay Feeder  i moje pytanie brzmi czy przy odpowiedniej szczytówce będzie widać branie dajmy na to płoci 10 cm? Dodam jeszcze, że łowie na rzece o średnim uciągu i mam zamiar łowić na oliwkę. Szukałem odpowiedzi na innych forach, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć.Pytanie zadaje dlatego, ponieważ większość osób które znam mówi, że wędzisko jest sztywne.

    Z góry dziękuje za pomoc :)

  • Jakub Woś 2013-08-22 22:24:54

    Feeder Mikado Golden Bay-opinia

    » » »

    Wędkarstwo gruntowe »

    Post został dodany w grupie: Porozumienia Okręgowe PZW

    W tej grupie dzielimy się uwagami i wszelkimi informacjami na temat porozumień w A.D. 2012 między na…»

    911 wędkarzy | 332 wątków

    subskrybuj:




    arexus15 witam , kupiłem pare dni temu feeder mikado golden bay 390/140 i jestm z niego bardzo zadowolony . wypróbowałem już wszystkie szczytówki i po prostu niebiańska wędunia , lepszej w życiu nie spotkałem a dopiero byłem 3x z nią narybach.I teraz myśle o zakupie drugiego mojego feedera w życiu i chciałbym się was poradzić jakiego wybrać.Chciałbym żeby miał 3,90m ,  c/w >100 (co najmniej) i <160g (maximum) ,  A PRZEDE WSZYSTKIM   chce żeby miała szczytową akcję i jak najmniejsze ugięcie.I najlepiej żeby mieściło się to w 200 zł.  Federy mogą być z tych firm: mikado,cormoran,robinson,ewentualnie konger ale to w ostateczności.Z góry thx.

  • IgorMaster 2013-08-23 00:26:30

    Co do mikado golden bay to posiadam owe wedzisko i musze powiedzieć ze jak za te pieniadze to swietny wybór. Martwiłem sie co prawda czy brania beda na niej dobrze widoczne ( łowię ustawiając wędkę równolegle do linji brzegowej) jednak nie ma z tym najmniejszego problemu.
    Ponadto jest ona bardzo lekka i ma w kaplecie 4 szczytówki o różnej wrażliwości (ja zazwyczaj uzywam żółtej) Nie jest to jakiś toporny kij a raczej wędzisko które umożliwia finezyjne holowanie ryby. Co do wytrzymałości to uciągłem na niej sandacza ok 60cm (spoił sie przy brzegu) a nie czułem abym specjalnie obciążal sprzęt (był to szybki hol gdyż nastawiałem sie na białoryb i myślałem ze to wiekszy karaś) . Co do cw tego wedziska to mogę zapewnić ze wytrzyma nawet wiecej niz definiowane 140g (należy dobrać tylko mniej delikatna szczytówkę).

    W razie jakichkolwiek pytan odnośnie tego wędziska lub pytań odnośnie łowienia metoda drgającej szczytóki proszę pisać na privie z chęciom podziele sie moja skromna wiedzą.

    Pozdrawiam Igor

  • spines21 2013-09-01 00:28:28

    drapierzca

    Witam.
    Zastanawiam się nad kupnem wędki Mikado Golden Bay feeder 3.60m 140g.Używał bym jej do łowienia metodą gruntową oraz spławikową (wiem że ta wędka nie jest do tego stworzona) głównie w rzece Wieprz i Tyśmienica. Teraz mam prośbę do posiadaczy tego oto kija aby się o nim wypowiedzieli (chodzi mi o jego akcje). Proszę o to, ponieważ w opisie kija przeczytałem że charakteryzuje się on praktycznie zerowym ugięciem i obawiam się że może być za sztywny.Pozdrawiam Bartek.

  • Reklama


Reklama
Reklama