Witam wszystkich prosze o mala porade chce kupic ponton tak mniej wiecej do 1000 zl glownie ja tylko zamierzam na nim łowic ale z osoba towarzyszaca lub dwiema osobami ... co sadzicie o Fish Hunterze 360 ? moge miec bardzo malo uzywanego w bdb stanie za okolo 600-700 zl prosze o jakies porady opinie etc dziękuje pozdrawiam
daj spokoj z takim pontonem ma 360 a miejsca mniej niz w kolibri 280 do tego dmuchana pogoda. LEpiej doskładaj i kup kolibri w dobrym stanie a bedziesz bardziej zadowolony.
Dmuchana podłoga badziewie.Zdecydowanie wolę listwową w moim Kolibri250.Więc jak kolega wyżej dozbieraj kasy i wez sprawdzone,trwałe,niezawodne kolibri.W kolibri masz pozatym ławeczki 2 w tym rozmiarze.Pływałem różnymi ceratowymi ścierwami i Kolibri idzie jak przecinak aż mu się z dupy kurzy.Kupiłem Kolibri nie narzekam i każdemu polecam zdecydowanie.
Dokładnie jak koledzy powyżej piszą nie kupuj tej ceraty,to badziew totalny i strata kasy.Lepiej poczekaj, dozbieraj kasy i kup coś z pvc a bedzie ci służyć przez długie lata.
Również odradzam tą ceratę. Obecnie na rynku najlepszą relację cena/jakość chyba ma Kolibri. Owszem są lepsze ale i też dużo droższe. Zresztą 3 sezony temu sam szukałem kompromisu między całkowitym bezpieczeństwem, wygodą, jakością i ceną. I wypadło na Kolibri:) Tylko że ja mam z twardą listwową podłogą KM 280PP.
Będziesz zadowaolnony za tysiaka rewelka, ja za swoj dałem 1,5 a mam kolibri 280 skladana podloga, ktorej niechce mi sie skladac i rozkladac wiec lezy :P
Witam wszystkich
prosze o mala porade
chce kupic ponton tak mniej wiecej do 1000 zl
glownie ja tylko zamierzam na nim łowic ale z osoba towarzyszaca lub dwiema osobami ...
co sadzicie o Fish Hunterze 360 ?
moge miec bardzo malo uzywanego w bdb stanie za okolo 600-700 zl
prosze o jakies porady opinie etc
dziękuje
pozdrawiam
daj spokoj z takim pontonem ma 360 a miejsca mniej niz w kolibri 280 do tego dmuchana pogoda. LEpiej doskładaj i kup kolibri w dobrym stanie a bedziesz bardziej zadowolony.
Dmuchana podłoga badziewie.Zdecydowanie wolę listwową w moim Kolibri250.Więc jak kolega wyżej dozbieraj kasy i wez sprawdzone,trwałe,niezawodne kolibri.W kolibri masz pozatym ławeczki 2 w tym rozmiarze.Pływałem różnymi ceratowymi ścierwami i Kolibri idzie jak przecinak aż mu się z dupy kurzy.Kupiłem Kolibri nie narzekam i każdemu polecam zdecydowanie.
Dokładnie jak koledzy powyżej piszą nie kupuj tej ceraty,to badziew totalny i strata kasy.Lepiej poczekaj, dozbieraj kasy i kup coś z pvc a bedzie ci służyć przez długie lata.
Tyle kasy za materac, zdecydownaie NIE!!!
Również odradzam tą ceratę. Obecnie na rynku najlepszą relację cena/jakość chyba ma Kolibri. Owszem są lepsze ale i też dużo droższe. Zresztą 3 sezony temu sam szukałem kompromisu między całkowitym bezpieczeństwem, wygodą, jakością i ceną. I wypadło na Kolibri:) Tylko że ja mam z twardą listwową podłogą KM 280PP.
ale w tym fish hunterze jest material pvc a nie cerata
to co polecacie do mniej wiecej 1200 zl
co sadzicie o tym ?
http://allegro.pl/270-navigator-pro-marine-i4298545308.html
Smiało możesz kupować
co sadzicie o tym ?
http://allegro.pl/270-navigator-pro-marine-i4298545308.html
No ten może być:)
co sadzicie o tym ?
http://allegro.pl/270-navigator-pro-marine-i4298545308.html
No ten może być:)
zakupilem
Będziesz zadowaolnony za tysiaka rewelka, ja za swoj dałem 1,5 a mam kolibri 280 skladana podloga, ktorej niechce mi sie skladac i rozkladac wiec lezy :P
dobry zakup,powodzenia
dziekuje za posty , pozdrawiam