Reklama
  • luku862014-06-01 17:45:58

    Witam wszystkich
     prosze o mala porade
    chce  kupic  ponton  tak mniej wiecej do 1000 zl
    glownie  ja tylko zamierzam na nim łowic ale z osoba towarzyszaca lub  dwiema osobami ...
     co sadzicie o Fish Hunterze 360 ?
    moge miec bardzo malo uzywanego w bdb stanie  za okolo 600-700 zl
    prosze o jakies porady  opinie etc
    dziękuje
     pozdrawiam

  • johny77 2014-06-01 19:29:53

    daj spokoj z takim pontonem ma 360 a miejsca mniej niz w kolibri 280 do tego dmuchana pogoda. LEpiej doskładaj i kup kolibri w dobrym stanie a bedziesz bardziej zadowolony.

  • molibdenowyM22 2014-06-01 20:17:59

    Dmuchana podłoga badziewie.Zdecydowanie wolę listwową w moim Kolibri250.Więc jak kolega wyżej dozbieraj kasy i wez sprawdzone,trwałe,niezawodne kolibri.W kolibri masz pozatym ławeczki 2 w tym rozmiarze.Pływałem różnymi ceratowymi ścierwami i Kolibri idzie jak przecinak aż mu się z dupy kurzy.Kupiłem Kolibri nie narzekam i każdemu polecam zdecydowanie.

  • jarafal 2014-06-01 20:47:52

    Dokładnie jak koledzy powyżej piszą nie kupuj tej ceraty,to badziew totalny i strata kasy.Lepiej poczekaj, dozbieraj kasy i kup coś z pvc a bedzie ci służyć przez długie lata.

  • Reklama
  • BencWWY 2014-06-01 21:00:57

    Tyle kasy za materac, zdecydownaie NIE!!!

  • Forum wedkuje.pl 2014-06-01 21:59:51

    Również odradzam tą ceratę. Obecnie na rynku najlepszą relację cena/jakość chyba ma Kolibri. Owszem są lepsze ale i też dużo droższe. Zresztą 3 sezony temu sam szukałem kompromisu między całkowitym bezpieczeństwem, wygodą, jakością i ceną. I wypadło na Kolibri:) Tylko że ja mam z twardą listwową podłogą KM 280PP.

  • luku86 2014-06-03 12:33:18

    ale  w tym fish  hunterze  jest material pvc  a nie cerata

  • luku86 2014-06-03 12:42:29

    to co polecacie do mniej wiecej  1200 zl

  • Reklama
  • luku86 2014-06-03 13:11:37

    co sadzicie o tym  ?
    http://allegro.pl/270-navigator-pro-marine-i4298545308.html

  • BencWWY 2014-06-03 13:42:27

    Smiało możesz kupować 

  • Forum wedkuje.pl 2014-06-03 16:04:15

    co sadzicie o tym  ?
    http://allegro.pl/270-navigator-pro-marine-i4298545308.html

    No ten może być:)

  • luku86 2014-06-03 19:22:49

    co sadzicie o tym  ?
    http://allegro.pl/270-navigator-pro-marine-i4298545308.html

    No ten może być:)

    zakupilem

  • Reklama
  • BencWWY 2014-06-04 18:17:53

    Będziesz zadowaolnony za tysiaka rewelka, ja za swoj dałem 1,5 a mam kolibri 280 skladana podloga, ktorej niechce mi sie skladac i rozkladac wiec lezy :P 

  • jarafal 2014-06-04 19:29:01

    dobry zakup,powodzenia

  • luku86 2014-06-05 10:26:09

    dziekuje za posty , pozdrawiam



Reklama
Reklama