Reklama
  • Forum wedkuje.pl2015-01-28 16:16:43

    Witam planuje zrobic wyprawe do Szwecji na spinning w Lipcu. Poczatek wyprawy zacznie sie z lotniska w Norwegi w Rygge i bede jechac samochodem do Ystad na prom. Z Rygge do Ystad planuje jechac tydzien czasu. Jakie polecacie łowiska na tej trasie ? widziałem ze nie daleko po drodze jest jezioro Vanern tam mogło by byc ciekawie ;) Gdzie trzeba wykupic pozwolenia na łapanie w Szwecji ? ile kosztuje ?  i mile widziane porady dotyczace takiej wyprawy co ze sobą warto zabrac itp. z gory dzieki za pomoc. 

  • mariuszbzorski68 2015-01-28 21:30:49

    Karty wędkarskie kupuje się przeważnie na pobliskich stacjach paliw ,nie jest to regułą lecz jeśli znasz angielski nie będziesz miał z tym kłopotu .Ceny są bardzo zróżnicowane ,a to zależy przede wszystkim od rybostanu ,zdarza się często że karta dzienna jest tańsza niż w kraju .Proponuję poszukać na szweckich str opisów wód na których zamierzasz łowić użyj translatera .I jeszcze jedno Szwecja czym bardziej na północ tym lepsze łowiska !

  • tonyrebeliant1 2015-01-28 21:56:21

    Tez jestem tego zdania.

  • Forum wedkuje.pl 2015-01-30 18:29:23

    Raczej chyba na Vanern pojade byl ktos tam warto tam na spinning, pod namioty albo na domek ? z tego co wyczytalem to nie trzeba miec tam pozwolenia ale jak bede to sie dowiem dokladniej i na miejscu wykupie  jak bedzie trzeba. Na polnoc tez bym chcial jeszcze wszystko przede mna :) Jestem w Norwegi i jakos w lipcu bede zjezdzac do Polski na urlop. Vanern mam po drodze na prom, chce zostac w szwecji tydzien czasu przed wyplynieciem i troche polapac :) 

  • Reklama


Reklama
Reklama