Reklama

Cormoran CORCAST 4Pi-3000 Super Jet Match - udany kołowrotek

21/03/2013 08:33

Cormoran CORCAST 4Pi-3000 Super Jet Match to mój pierwszy taki wpis na portalu, ale z racji, iż nie mogę się doczekać upragnionej (prawdziwej) wiosny postanowiłem trochę opisać mój sprzęt by zabić mój czas oczekiwań..
Dziś przedstawiam wam bardzo fajny kołowrotek CORMORANA do metody odległościowej. Zakupiłem go rok temu, powodem wyboru tej firmy było jak najbardziej to, że przypadła mi ona do gustu od samego początku. Pierwszym ich produktem w moich rękach był spining CORMORAN CARB-O-STAR, ale mniejsza o to. Kołowrotek ma bardzo nowoczesny wygląd i jest bardzo solidny. Osobiście bardzo lubię takie kołowrotki które są tak innowacyjnie zrobione. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest składana korbka po naciśnięciu przycisku. Nigdy nie musiałem jej odkręcać bo po złożeniu wszędzie się mieści bez problemu.
Płytka "Matchowa" aluminiowa szpula pozwala nawinąć sporo żyłki oraz oddawać naprawdę bardzo dalekie rzuty w połączeniu z jakimś fajnym wędziskiem przeznaczonym do tej metody. Ja używam kijka Mikado Trython Match 3.90m c.w 30g.
Naprawdę szczerze polecam taki zestaw. Moim najbardziej ekscytującym holem przy użyciu powyżej opisanego sprzętu był hol karpia 4.5 kg. Bawiłem się pół godziny hamulec przepięknie pracował wędzisko idealnie amortyzowało zrywy.
Poprostu zestaw IDEALNY!!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wedkuje.pl




Reklama