Zawody Wędkarskie o Mistrzostwo Koła P.Z.W Wodzisław - Metoda spławikowa.
W dniu 29.05.2011r. na zalewie w Wodzisławiu odbyły się Zawody Wędkarskie o Mistrzostwo Koła P.Z.W Wodzisław - Metoda spławikowa. O godzinie 6.30 na zbiórce z okazji zawodów stawiło się 19 wędkarzy. Choć pogoda z samego rana nas nie rozpieszczała i wszystko wskazywało że będzie padał deszcz, do zawodów zapisało się dziewiętnastu zawodników. O godzinie 7.00 rozległ się sygnał o rozpoczęciu zawodów. W czasie Zawodów nie doszło do naruszenia regulaminu przez zawodników a pogoda zaczęła się poprawiać i w połowie zawodów wyjrzało słońce. O godzinie 11.00 sygnał o zakończeniu Zawodów. Po zważeniu ryb przez Komisję Sędziowską zostały przedstawione następujące wyniki:
Miejsce pierwsze i tytuł mistrza koła zdobył Frankiewicz Zbigniew. Miejsce drugie Doniec Andrzej. Miejsce trzecie Opałka Józef.
Nad prawidłowym przebiegiem Zawodów Wędkarskich o Mistrzostwo Koła P.Z.W Wodzisław. - Metodą spławikową, czuwała i bacznie się przyglądała Komisja Sędziowska w składzie:
Komentarze