Reklama

Ochrona sandacza na wodach SUM

13/04/2013 19:55

Ponieważ wielu wędkarzy naszego koła korzysta również z wód Szczecińskiego Urzędu Morskiego (SUM) podaję do ich wiadomości i przestrzegania następujący komunikat:



                                               KOMUNIKAT



Okręgowego  Inspektora Rybołówstwa Morskiego w Szczecinie



                                       z dnia 12 kwietnia 2013 r.



Na podstawie § 3 ust. 1 i 2 zarządzenia Nr 1 Okręgowego Inspektora Rybołówstwa Morskiego w Szczecinie z dnia 25 maja 2011 r.  w sprawie określenia wymiarów i okresów ochronnych organizmów morskich ( Dz. Urz. Woj.Zachodniopomorskiego Nr 68, poz.1210).

Reklama


- podaje się do wiadomości,  że okres ochronny sandacza w 2013 r. – na Zalewie Szczecińskim, wodach przyległych i Jeziorze Dąbie obowiązywać będzie w terminie:



Od 15 kwietnia godz.14:00



do 25 maja godz. 24:00



Informacje dodatkowe:



- w okresie do 15 maja 2013 r. niedozwolone jest używanie do połowów drygawic oraz wontonów o wielkości boku oczka większym niż 35 mm,



- w okresie do 19 czerwca 2013 r. niedozwolone jest prowadzenie połowów przywłokami i niewodami ciągnionymi.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wedkuje.pl




Reklama