W odbywających się na Kanale Bydgoskim Mistrzostwach Polski 2012 w wędkarstwie spławikowym seniorów i U-23, zawodnik naszego koła Sira Sieradz odniósł olbrzymi sukces. SEBASTIAN RYBIŃSKI zajął czwarte miejsce na 88 startujących! Do podium zabrakło naprawdę niewiele... Niestety nie poszedł w jego ślady Mistrz Okręgu Sieradz Adam Michalak, który na 45 zawodników zajął przedostatnie 44 miejsce. Na pewno za rok się poprawi... Zarząd Koła Sira Sieradz gratuluje wyników i życzy dalszych sukcesów! http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/2983/cms/szablony/9370/pliki/splawikowe_mp_seniorow_bydgoszcz_2012.pdf
Komentarze