Reklama

Sebastian Rybiński - czwarty w Polsce!

12/07/2012 10:18
W odbywających się na Kanale Bydgoskim Mistrzostwach Polski 2012 w wędkarstwie spławikowym seniorów i U-23, zawodnik naszego koła Sira Sieradz odniósł olbrzymi sukces. SEBASTIAN RYBIŃSKI zajął czwarte miejsce na 88 startujących! Do podium zabrakło naprawdę niewiele...
Niestety nie poszedł w jego ślady Mistrz Okręgu Sieradz Adam Michalak, który na 45 zawodników zajął przedostatnie 44 miejsce. Na pewno za rok się poprawi...
Zarząd Koła Sira Sieradz gratuluje wyników i życzy dalszych sukcesów! http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/2983/cms/szablony/9370/pliki/splawikowe_mp_seniorow_bydgoszcz_2012.pdf

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/2983/cms/szablony/9370/pliki/mp_mlodziezy_u23_bydgoszcz_2012.pdf
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wedkuje.pl




Reklama