Reklama

Staw Łazienki Mińsk Mazowiecki

04/03/2023 20:53

Zbiornik, który łączy dwie rzeczki wpływająca do niego Lipkę oraz powstałą rzekę Srebrną, która jest dopływem rzeki Mienia.
Lokalizacja łowiska w pobliżu parku miejskiego, Zespołu Szkól nr 1 i cmentarza parafialnego, co powoduje , iż okolica jest dość cicha i spokojna.

Charakterystyka łowiska:
-Zbiornik w płytszej części od strony rzeczki Lipki porośnięty liczną roślinnością w tym dużą ilością grążeli oraz lilli co powoduje dużą ilość kryjówek dla ryb, od strony Zespołu Szkół nr 1 zbiornik wygląda przejrzyściej co spowodowane jest większą głębokością .
- Głębokość łowiska waha się okolicach 2-2,25 metrach . W okresie letnim duża presja wędkarska. Zbiornik odwiedzany zarówno przez lokalnych wędkarzy jak i amatorów wędkarstwa z dalszych miejscowości.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wedkuje.pl




Reklama