Reklama

Tragedia w Kwilczu

11/10/2012 08:22
W dniu 10.10.2012 r nad jeziorem w miejscowości Kwilcz woj.Wielkopolskie doszło do tragicznego zdarzenia..Dyżurny PSP w Międzychodzie otrzymal informację że w miejscowości Kwilcz nad miejscowym akwenem zaginęło 3 wędkarzy. Z informacji wynikał iz cała 3 mogła utonąć.

Na miejsce zadysponowano specjalistyczne jednostki nurków Państwowej Straży Pożarnej i Policji.Po 6 godzinnych poszukiwaniach nurkowie odnaleźli ciała całej trójki.Niestety najgorsze podejrzenia potwierdziły się,cała trójka nie żyła.Ofiarami są mieszkańcy Kwilicza i okolic w wieku 40 - 50 lat.Na miejscu trwają czynności z udziałem Policji i Prokuratury mające na celu jak najszybsze wyjaśnienie tej tragedii.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wedkuje.pl




Reklama