W dniu 10.10.2012 r nad jeziorem w miejscowości Kwilcz woj.Wielkopolskie doszło do tragicznego zdarzenia..Dyżurny PSP w Międzychodzie otrzymal informację że w miejscowości Kwilcz nad miejscowym akwenem zaginęło 3 wędkarzy. Z informacji wynikał iz cała 3 mogła utonąć.
Na miejsce zadysponowano specjalistyczne jednostki nurków Państwowej Straży Pożarnej i Policji.Po 6 godzinnych poszukiwaniach nurkowie odnaleźli ciała całej trójki.Niestety najgorsze podejrzenia potwierdziły się,cała trójka nie żyła.Ofiarami są mieszkańcy Kwilicza i okolic w wieku 40 - 50 lat.Na miejscu trwają czynności z udziałem Policji i Prokuratury mające na celu jak najszybsze wyjaśnienie tej tragedii.
Komentarze