Reklama

Wiosenne zarybienia łowiska Hłomcza 2013

24/03/2013 15:43
Powoli zbliża się rozpoczęcie sezonu i Zarząd Koła nr.2 w Sanoku planuje przeprowadzić wiosenne zarybienia stawów nr.2 i nr.5 na łowisku Hłomcza. Jeżeli warunki na to pozwolą to w pierwszej kolejności zostanie wpuszczony karp handlowy - planowana ilości 400kg.
W końcu kwietnia na staw nr.2 wpuszczone zostaną pstrągi tęczowe - planowana ilość 100kg.
Jest także w planie zarybienie szczupakiem (100kg), ale to jest uzależnione od możliwości zakupu tej ryby.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wedkuje.pl




Reklama