Powoli zbliża się rozpoczęcie sezonu i Zarząd Koła nr.2 w Sanoku planuje przeprowadzić wiosenne zarybienia stawów nr.2 i nr.5 na łowisku Hłomcza. Jeżeli warunki na to pozwolą to w pierwszej kolejności zostanie wpuszczony karp handlowy - planowana ilości 400kg. W końcu kwietnia na staw nr.2 wpuszczone zostaną pstrągi tęczowe - planowana ilość 100kg. Jest także w planie zarybienie szczupakiem (100kg), ale to jest uzależnione od możliwości zakupu tej ryby.
Komentarze