Reklama

Jezioro Wilkus

29/02/2012 16:33

Jezioro Wilkus jest dość ciekawym łowiskiem, na którym głównie jesienią zbiera się cała rzesza wędkarzy. Jest to raczej płytki akwen osiągający głębokość do 5 metrów. Jest to jezioro o dużej dynamice wód z powodu przepływu rzeki Sapiny oraz wlotu kilku strumieni z pobliskiego lasu. Popularnością cieszą się tu połowy okonia i szczupaka w zdecydowanej przewadze metodą żywej rybki oraz spiningową. Ja osobiście polubiłem ten akwen ponieważ jego dno pozwala na połów metodą feederową, którą zacząłem zgłębiać w ubiegłym roku. Gorąco polecam ten akwen wszystkim, którzy tak jak ja lubią odpocząć w ciszy i spokoju przy okazji napawając oczy pięknymi widokami.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wedkuje.pl




Reklama