Reklama

Kanał Cegielinka

04/11/2008 20:22

Jedno z bardziej łownych miejsc w Szczecinie, w weekendy oblegane przez miejscowych amatorów dużego leszcza i morskiej płoci. Jesienią dobre miejsce na sandacza i inne drapieżniki. Czasami trafiają się większe sumy.
Niestety miejsce często nawiedzane przez "szarpakowców"
Przy ujściu do Regalicy (Odry wschodniej) wymurowane nabrzeże i parking pod mostem gdzie można pozostawić samochód. Niestety to miejsce jest oblegane najbardziej i często w weekend nie można wcisnąć nawet jednego kija. Dalej już jest lepiej ale ilość miejsca ograniczona jest drewnianymi pomostami co zapewnia większe odstępy i trochę swobody w operowaniu kijami. Ostatnio częste są kontrole Policji wodnej we współpracy ze Strażą Graniczną, czasami przemknie też łódź Straży Miejskiej.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wedkuje.pl




Reklama