Łowisko Nowaki

/ 2 komentarzy / 9 zdjęć


Łowisko Nowaki Jest to zbiornik zaporowy położony niedaleko wsi Nowaki. W niedalekiej odległosci od zbiornika polożone sa dwa duże zbiorniki zaporowe ,,Nyski"" i ,,Otmuchów"". Podstawowym gatunkiem ryby w zbiorniku jest karp i amur. Wystepuje tez bardzo ładny karaś, z drapieżników można spotkac się z okoniem i sandaczem. W zbiorniku pływa karp dochodzący wagą do 30 kg. Woku zbiornika usytuowane jest okolo 25 stanowisk w numeracji od 1 do 51. Według mojej oceny najlepsze stanowiska znajduja sie na brzegu od strony pól, choc gdy jes mokro dojazd na tamte stanowiska jest mocno utrudniony. Droga staje siebardzo sliska (wiem z własnego doświadczenia rozwaliłem zbiorik paliwa o wystający kamien). Aby wybrac sie na łowisko nalezy najpier zadzwonić i zarezerwowac sobie stanowisko bo moze nas spotkac przykra niespodzianka.


P.S. Nie pamietam czy wolno w zbiorniku spiningować, ale chyba nie.
Pozdrawiam.Łowisko Nowaki opis łowiska:

Akwen: Zbiornik Nowaki »
GPS: N 50o 32' 12" E 17o 15' 19"
Położenie: Województwo: Opolskie » Powiat: Nysa » Gmina: Pakosławice
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:zasada ,,złów i wypuść'', połów na 3 weki, nalezy posiadac duzy podbierak, mate do odhaczania ryb, preparat do dezynfekcji ran rybe po zwazeniu i sfotografowaniu nalezy ntychmiast wypuscic do zbiornika, haki bezzadziorowe.
Noclegi w pobliżu: Skorochów - meteor
Tagi łowiska: OPOLSKIE ZALEWY

 

3.4
Oceń
(13 głosów)

Łowisko Nowaki mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

SzychaBokserSzychaBokser
0
Witam czy moze któryś z kolegów orientuje sie czy na tym łowisku mozna wypływac pontonem?? (2011-02-09 17:17)
buba0sparxbuba0sparx
0
Można można , nawet istnieje mozliwosc wypożycznia łódeczki jeżeli ktoś nie dysponuje własnym sprzetem, osobiście proponuje dłuższe zasiadki bo ostatnimi czasy woda stała sie bardzo popularna i coraz cieżej zciagnąć do siebie rybę. Jednoczesnie jezeli już podejdzie to z reguły jest to okaz 10kg w góre.Pozdr (2011-04-01 17:15)

skomentuj ten artykuł