Co warto zabrać na ryby

/ 2 zdjęć
  • konto usunięte

Za każdym razem, kiedy jedziemy nad wodę martwimy się, że rzeczy, które mamy ze sobą wpadną nam do wody lub w z jakiś nieznanych nam przyczyn ulegną uszkodzeniu. Wtedy wolimy zostawić wszystko co się da w domu na półeczce. Czasem nie weźmiemy telefonu, a później nie mamy żadnego kontaktu z rodziną, przyjaciółmi itd. Dlatego w tym wpisie chciałbym poradzić jakie rozwiązania zastosować.

Zacznijmy może od jednej z najważniejszych rzeczy, a mianowicie telefonu. Na rynku mamy wiele propozycji co do telefonów wodoodpornych, ale myślę że jednym z najlepszych jest SAMSUNG SOLID. Więcej o nim tu: http://www.komorkomaniak.pl/11741/samsung-solid-b2100-komorkowy-twardziel/

Przejdźmy teraz do dokumentów. Najlepszym oraz sprawdzonym sposobem jest laminowanie dokumentu. W praktyce działanie laminacji możemy sprawdzić np.na prawie jazdy. Innym rozwiązaniem jest zakupienie futerału wodoodpornego na dokumenty (różne rozmiary, ceny, a najwięcej jest tego w sklepach wysyłkowych).

Klucze- możemy zapakować je w pokrowce dmuchane, dzięki czemu opakowanie będzie unosić się na wodzie. Ich wyporność to średnio od 100 do 200 g.

Co do pudełek na przynęty(tych drobniejszych) to nie jestem pewien czy na rynku są już dostępne takie, unoszące się na wodzie, czyli tzw.pływające. Nie martwmy się jednak, gdyż można samodzielnie przerobić zwykłe, sklepowe opakowanie-np. poprzez dodanie do nich elementów nie tonących.

Mam nadzieje,że chociaż trochę wam pomogłem.ŹRÓDŁA ZDJĘĆ: www.smartmobile.pl www.karciarz.pl


J.J.

 


1.9
Oceń
(10 głosów)

 

Co warto zabrać na ryby - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł