Infrastruktura nad Jeziorem Mój

/ 1 komentarzy / 11 zdjęć


Pisząc tu, pragnę podziękować wszystkim osobom które mi pomogły przy realizacji projektu "Infrastruktura wędkarska nad j. Mój". Który to dotyczył zrobienia dojazdu do jeziora Mój jak i poprawy ścieżki prowadzącej wzdłuż brzegu. W tym celu nawiązałem wspórce z Wójtem Gminy Kętrzyn jak i oddziałem Wód Polskich w Kętrzynie.
Dzięki wsparciu wędkarzy udało się zebrać środki na zakup materiałów i zrobić dojazd do jeziora jak i ścieżkę prowadzącą do łódek jak i pomostu.
Jeszcze zostało troszkę do zrobienia, ale już bez problemu dojedziemy do wody by zwodować łódkę, sucha stopą dojdziemy do pomostu oraz łódek. Teraz czekamy by Wody Polskie wycięły 3 suche olchy, a Wójt zrobi nam nowy parking jak obiecał.
To wszystko możliwe było dzięki wsparciu: Karpiowy Odjazd, Jerzy Ł, Sebastian W. Adam S. Adam B. Adrian Sz. Paweł J. Krzysztof K. Mateusz Dz. Jacek P. Mariusz O. Tomasz. I Wójt Gminy p. Pawłowi Bobrowskiemu, oraz Wody Polskie oddział w Kętrzynie, możliwe było wykonanie dojazdu do wody i naprawę ścieżki przy brzegu j. Mój.
Ja zaś dzięki Wam czuje się bardziej spełniony.

Artur Sadłowski.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Infrastruktura nad Jeziorem Mój - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
-1
Czyli można zrobić dojazd do łowiska. korzystając z przepisów o drodze koniecznej. (2021-01-10 20:10)

skomentuj ten artykuł