Mistrall Olympic - moja miłość!


Witam!
Po 3 latach godnego używania wędziska Mistrall Olympic Tele Mixed Carbon 3.60 , jestem w stanie wydać opinie na jego temat.

Ja używałem tego wędziska o gramaturze wyżutu 25-60g. Wędzisko było używane do połowów metodami gruntowymi i spławikowymi (na żywca). Ciągnąc może nieduże szczupaki się nigdy nie zająknęło. Szczytówka pracuje pięknie. Przelotki to najwyższa klasa trwałości! Po 3 latach użytkowania, nie ma na nich śladów żyłki! Wędzisko nie jest aż takie lekkie, ale przecież po co ma być aż tak lekkie skoro większość czasu spędza na podpórkach. Wędzisko było używane razem z kołowrotkiem Okuma Safina (opis już znajduje się na blogu). Wędzisko wytrzymało niejedną próbę deszczu (bez burzy oczywiście:). Korek troszkę się ubrudził, ale nie jest powyginany od dłoni, czy poobszarpywany.
Wędzisko kupiłem za 80 zł, ale nie żałuję tego zakupu! To wędzisko przekonało mnie, że firma Mistrall to jest świetna firma. Tak zaczęła się miłość moja do tej marki. Objawami było to, że 3 lata po tym wędzisku, zakupiłem Mistralla Olympica, ale nie teleskop tylko Feedera do 120g wyżutu, którego opis niedługo znajdzie się na moim blogu :)

Bardzo polecam tą firmę!
Pozdrawiam.
Łobo.

 


4
Oceń
(4 głosów)

 

Mistrall Olympic - moja miłość! - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł