Mistrall X-treme Feeder 3.90

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


W grudniu ubiegłego roku postanowiłem przenieść się z spławikówki na feeder . W myślach już siedziałem nad rzeką Łyną i wyciągałem ryby z gruntu.Pozostał teraz tylko wybór wędki. Po zastanowieniu zdecydowałam się na Mistrall X-treme Feeder o długości 3,9 . Postanowiłem kupić dwie sztuki dla częstszych brań by się na początku nie zrazić do tej metody. Po namyśle doszedłem do wniosku , że potrzebuję nowych kręciołków do feederów. Sprzedawca polecił mi sześciołożyskowe kołowrotki Mistrall Fighter 40000 . Kołowrotki wyglądały na bardzo porządne , lekko chodziły .Zrobiły bardzo dobre wrażenie i postanowiłem dokonać zakupu takich zestawów . Niestety do sklepu zabrałem za mało gotówki i zbrakło na wszystko . Postanowiłem zmienić jeden kołowrotek. Wybrałem Mistrall Pro Carp Rs . Kołowrotek miał mniej łożysk (4), ale w odróżnieniu od tamtych miał wolny bieg. Pieniędzy wystarczyło na styk . Po złożeniu zestawu od razu wybrałem się przetestować dany sprzęt. Miejscem testu była wspomniana wcześniej Łyna . Zanęta rzeczna w koszyko 30 g , na haczyku czerwony robak i dwa zestawy wpadły do rzeki
Po pięciu minutach branie .Na brzegu ląduje łądny kleń . Przez 20 minut cisza i branie znowu, jakieś lekkie , zacinam i nic nie czuć .
Pierwsza myśl ryba uciekła zwijam żyłkę , po chwili ukazuje się malutki jazgarzyk .Zdziwiło mnie że zielona szczytówka wyłapała branie tak małej rybki . więcej nic nie brało tego dnia.
Opis sprzętu
Wędzisko- 3,9m , 120 g wyrzutu ,trzy końcówki w zestawie. Staranne wykonanie , niska cena wydaje mi się że to dobry wybór dla początkującego. Bardzo czułe szczytówki .
Kołowrotek Mistrall Fighter 40000- 6 łożysk, duży , łądnie wykonany . Idealnie nadaje się do gruntówki
Kołowrotek Mistrall Pro Carp Rs - mniejszy równie starannie wykonany , niestety na rzekę trochę był za mały , zakupiłem drugiego fightera. A tamten jest używany do żywcówki

 


4.9
Oceń
(16 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Mistrall X-treme Feeder 3.90 - opinie i komentarze

PathimXPathimX
0
Dobry artykuł, trochę za mało ryb jeszcze nią wyciągnąłeś, ale napewno jeszcze coś tym kijem złowisz, POŁAMANIA !! (2013-01-05 15:13)
mnich8888mnich8888
0
Dzięki za artykuł. Też niebawem chcę zacząć przygodę z feederem i chcę właśnie kupić x-treme tylko 3,60m do 90g. Będę łowić głównie na jeziorach. Pozdro (2013-01-07 18:52)

skomentuj ten artykuł