Nowości Dragon 2008

/ 6 zdjęć


Firma Dragon przyzwyczaiła już wędkarzy do wzbogacania swojej corocznej oferty o bardzo dużą ilość najwyższej jakości produktów. Tak jest również w sezonie 2008. Do cieszących się ogromnym uznaniem wśród wędkarzy marek takich jak Dragon, Salmo, HRT,Okuma, Sufix, Geoff Anderson, Mustad, Eiger, Scotty, dołącza kolejna znana nazwa Prologic, tym razem lider w produkcji wysokiej klasy sprzętu karpiowego. Najszersza oferta w Polsce ekskluzywnych ręcznie robionych wędzisk HM została wzbogacono o nową serię HM69. Wędki HM80 i HM69 zostały wyposażone w rezonansowe pierścienie. Nowa seria kołowrotków i wędek Destiny wyznacza nową jakość w tzw. produkcji masowej. Dzięki ciężkim testom grupy Team Dragon, firma wprowadziła w roku 2008 wiele nowych wędek, kołowrotków, żyłek, plecionek, i akcesoriów wędkarskich.
Uwagę w ofercie 2008 Dragona zwraca doskonale zaprojektowana seria toreb i pokrowców na wędki. Najnowsza linia ubrań Geoff Anderson zapewne zainteresuje wszystkich aktywnych wędkarzy.
W celu bliższego zapoznania się z niezwykle szeroką ofertą firmy Dragon oraz przeczytania wielu fachowych artykułów, serdecznie zapraszamy na firmową stronę www.firmadragon.pl.

 


4.1
Oceń
(12 głosów)

 

Nowości Dragon 2008 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł