Savage Gear WPMP - wodoodporne pokrowce na wędki

/ 4 komentarzy / 3 zdjęć


Wędkarstwo nieodzownie wiąże się z wyjazdami. Niezależnie od tego, czy przemieszczamy się tylko kilka km nawet na rowerze czy bierzemy udział w zagranicznej wyprawie wędkarskiej, to zawsze pojawi się problem z bezpiecznym transportem wędek. Każdy chyba zna przypadki złamanych szczytówek w czasie zamykania klapy bagażnika albo drzwi w samochodzie, złamania wędek poprzez przygniecenie itp. Oczywiście wędki najczęściej wyposażone są w zestawie również w miękki pokrowiec ale w żaden sposób nie chroni on przed urazami mechanicznymi, podobnie jak oferowane od dawna na rynku dedykowane miękkie pokrowce do transportu.

Dlatego od pewnego czasu producenci sprzętu wędkarskiego, wykorzystując nowe technologie materiałowe, zaczęli oferować pokrowce sztywne, które poza zwykłą ochroną przed zabrudzeniem zabezpieczają wędki również przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Takim właśnie rozwiązaniem jest prezentowany pokrowiec marki Savage Gear WPMP. Te wodoodporne pokrowce na wędki z wytrzymałego materiału EVA w idealny sposób ochronią uzbrojone wędziska podczas transportu. Pokrowce wyposażone są w dwukierunkowy zamek błyskawiczny oraz odpinany pasek na ramię. Pokrowce dostępne są w długościach:

  • 120cm pomieści 2-składowe wędzisko o długości do ok. 7’8”
  • 140cm pomieści 2-składowe wędzisko o długości do ok. 8’8”
  • 150cm pomieści 2-składowe wędzisko o długości do ok. 9’6”


 


4.8
Oceń
(5 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Savage Gear WPMP - wodoodporne pokrowce na wędki - opinie i komentarze

amur tvamur tv
0
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
fajny sprzęt (2021-08-24 07:47)
arasshaterarasshater
+2
Fajny sprzęt to jest wtedy, kiedy służy miniumum 5-6 lat w każdych warunkach. W przeciwnym wypadku nie ma sensu wydawać pieniędzy. W dzisiejszych czasach marketing jest tak drapieżny, że ciężko jest rozróżnić dobry i trwały produkt od szajsu. (2021-08-25 10:58)
kaziqkaziq
0
Savage Gear nie ma nawet serwisu w Polsce. Spodniobuty od nich (Waist Denim) wysłane do serwisu gwarancyjnego 3 miesiące temu jeszcze nie zostały odesłane... To firma kogucik. (2021-09-05 00:35)
kaziqkaziq
0
Buty Savage Sneakers zaczęły się rozkładać po 10 miesiącach. Wsadźcie sobie takie produkty w ... Za niedługo opublikuję ich test wraz z video i zdjęciami. NIE SPONSOROWANY. Stanowczo odradzam ich produkty typu WEARING (2021-09-05 00:38)

skomentuj ten artykuł