Spinningowy sprzęt Mistrall

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć


Moja przygoda z Mistrallem zaczęła się 3 sezony temu. Po paru latach łowienia na spławik postanowiłem na poważnie spróbować swoich sił w spinningu. Po roku łowienia pickerem postanowiłem kupić sobie sprzęt zadecydowany tej własnie metody. Chciałem łowić tym wędziskiem głównie szczupaki i okonie jak się póżniej okazało nie były to jedyne gatunki, które przyszło mi łowić z pomocą tej wędki.Przeszukałem internet w poszukiwaniu opinii o dobrym sprzęcie w rozsądnej cenie do 120 zł. Nie mogłem się jednak zdecydować co wybrać. Wtedy tata powiedział mi, że jego kolega chce sprzedać uniwersalny spinning. Szybko pojechaliśmy obejrzeć kij. Byłem zdecydowany na jego zakup, bo już kiedyś widziałem to wędzisko w akcji.
Kiedy wziąłem kij do ręki byłem mile zaskoczony jego wagą, była bardzo mała, a jednak sprawiała wrażenie solidnej. Spojrzałem na blank i zobaczyłem napis Mistrall Aqua Spinn cw.5-25g, dł.270cm. Dotychczas nie miałem styczności z tą firmą ale wędka sprawiała wrażenie świetnie wykonanej. Dobrej jakości korek, odpowiadające mi parametry oraz ciemnoniebieski kolor z jasnoniebieskimi akcentami przy przelotkach to było to. Tak oto stałem się posiadaczem tej właśnie wędki.
W praktyce moje przekonania okazały się słuszne. Wędką można operować przynętami zarówno z większą jak i mniejszą niż podane przez producenta, a łowienie nadal jest komfortowe. Akcja wędki jest dość szybka ale przy większych obciążeniach przechodzi w paraboliczną i doskonale amortyzuje odjazdy ryb. Pokaźne okonie i szczupaki nie były wyzwaniem dla kija, a do tego można nim skutecznie zaprezentować zarówno duże blachy jak i gumowe przynęty. Wędka jest bardzo uniwersalna używałem jej także do połowu spławikowego. Z jej pomocą udało mi się wyholować wiele Linów, Płoci i okazałych Leszczy.
Podsumowując wędka Mistrall Aqua Spinn cw.5-25g, dł.270cm jest bardzo dobrym sprzętem na lata, za niewygórowaną cenę.

pozdrawiam

 


4.7
Oceń
(18 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Spinningowy sprzęt Mistrall - opinie i komentarze

skalpelskalpel
0
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Moja przygoda z Mistrallem zaczęła się 3 sezony temu. Po paru latach łowienia na spławik postanowiłem na poważnie spróbować swoich sił w spinningu. Po roku łowienia pickerem postanowiłem kupić sobie sprzęt zadecydowany tej własnie metody. Chciałem łowić tym wędziskiem głównie szczupaki i okonie jak się póżniej okazało nie były to jedyne gatunki, które przyszło mi łowić z pomocą tej wędki.Przeszukałem internet w poszukiwaniu opinii o dobrym sprzęcie w rozsądnej cenie do 120 zł. Nie mogłem się jednak zdecydować co wybrać. Wtedy tata powiedział mi, że jego kolega chce sprzedać uniwersalny spinning. Szybko pojechaliśmy obejrzeć kij. Byłem zdecydowany na jego zakup, bo już kiedyś widziałem to wędzisko w akcji. Kiedy wziąłem kij do ręki byłem mile zaskoczony jego wagą, była bardzo mała, a jednak sprawiała wrażenie solidnej. Spojrzałem na blank i zobaczyłem napis Mistrall Aqua Spinn cw.5-25g, dł.270cm. Dotychczas nie miałem styczności z tą firmą ale wędka sprawiała wrażenie świetnie wykonanej. Dobrej jakości korek, odpowiadające mi parametry oraz ciemnoniebieski kolor z jasnoniebieskimi akcentami przy przelotkach to było to. Tak oto stałem się posiadaczem tej właśnie wędki. W praktyce moje przekonania okazały się słuszne. Wędką można operować przynętami zarówno z większą jak i mniejszą niż podane przez producenta, a łowienie nadal jest komfortowe. Akcja wędki jest dość szybka ale przy większych obciążeniach przechodzi w paraboliczną i doskonale amortyzuje odjazdy ryb. Pokaźne okonie i szczupaki nie były wyzwaniem dla kija, a do tego można nim skutecznie zaprezentować zarówno duże blachy jak i gumowe przynęty. Wędka jest bardzo uniwersalna używałem jej także do połowu spławikowego. Z jej pomocą udało mi się wyholować wiele Linów, Płoci i okazałych Leszczy. Podsumowując wędka Mistrall Aqua Spinn cw.5-25g, dł.270cm jest bardzo dobrym sprzętem na lata, za niewygórowaną cenę. (2015-05-28 01:17)

skomentuj ten artykuł