Savage Gear Swith Blade Minnow - zwiadowca na nieznane wody

/ 2 zdjęć


Podróżując w nieznane rejony w celach wędkarskich i nie tylko często zdarza nam się stawać na brzegu zupełnie nam nieznanej wody. Zastanawiamy się wtedy nad tym jak obłowić jej najciekawsze partie - z reguły pełne potencjalnych zaczepów, o nieznanej głębokości lub oddalone na dużą od nas odległość. Pomocna w tym może być blacha wahadłowa sygnowana marką Savage Gear - Switch Blade Minnow. Jej specjalna konstrukcja oraz sposób zbrojenia i mocowania powoduje, że możemy jej używać w różnych trybach pracy. 

Jednym z nich może być charakterystyka typowa dla cykady - kiedy Switch Blade Minnow zapniemy za pomocą specjalnej agrafki umiejscowionej na środku przynęty. Drugi sposób to klasyczne zapięcie za agrafkę zamontowaną "w głowie" - wtedy nabierze charakterystyki typowej dla blachy wahadłowej z lusterkowaniem oraz uskokami w czasie zwijana. Dzięki dobremu wyważeniu Switch Blade Minnow doskonale lata dzięki czemu mamy szansę tą blachą obłowić najdalsze rejony wody. Zaś jej spora masa - 6 cm waży 18g - ułatwia obłowienie głębszych partii wody, tych o silniejszym nurcie lub nieujawnionym podwodnym uciągu (jeziora przepływowe). 

Co charakterystyczne dla marki Savage Gear przynęta Switch Blade Minnow jest doskonale wykonana w atrakcyjnej kolorystyce. Żywe, jaskrawe kolory lakieru typu flu nadają przynęcie agresywności co dodatkowo kusi drapieżniki. Połyskujca powłoka ułatwia wyraźne lusterkowanie co, dzięki widocznym z oddali błyskom, przyciąga ich uwagę nawet w mętnej wodzie.

Switch Blade Minnow dostępne są w rozmiarach 3,8cm - 5g, 5cm - 11g oraz wspomniane już 6cm - 18g. Przynęta jest uzbrojona w podwójną kotwicę co zapobiega możliwości plątania się w czasie opadania do wody. 

Jeśli Switch Blade Minnow Was zainteresowała to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie na wedkuje.pl - Switch Blade Minnow. 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Savage Gear Swith Blade Minnow - zwiadowca na nieznane wody - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł