Torba wędkarska z wyposażeniem do bata

/ 7 komentarzy / 6 zdjęć


TORBA WĘDKARSKA Z WYPOSAŻENIEM DO BATA
W zawodach wędkarskich na szczeblu koła startuję kilka razy w roku. Za każdym też razem przed zawodami musiałem specjalnie szykować i składać wyposażenie niezbędne do zestawów, poczynając od żyłek poprzez spławiki itp. W końcu postanowiłem oddzielić niezbędne i typowe dla bata elementy od reszty akcesorii tylko i wyłącznie pod kątem zawodów. Długo chodziłem za skrzyneczką odpowiadającą wymiarami do upatrzonej torby wędkarskiej aż w końcu trafiłem. Mogę w niej pomieścić drabinki z gotowymi zestawami, żyłki, tubę ze spławikami, ołów, dodatkowe haczyki i piórnik z przyponami, wyhaczacz, elementy do zbrojenia bata oraz zapasowe amortyzatory ze stalką do ich przeciągania.
Przy okazji chcę zwrócić uwagę na sposób połączenia zestawów z drabinką. Od pewnego czasu odstąpiłem od stosowania zacisków do zabezpieczenia żyłki a zaopatrzyłem się w specjalne gumy (czerwone na zdjęciu) umożliwiające zapięcie zestawu bez zbędnego napinania żyłki i zabezpieczające przed jej przetarciem. Myślę, że drobiazg warty polecenia, ponadto dobrze przygotowany i sklarowany sprzęt i wyposażenie jest pomocne podczas zawodów gdy mamy deficyt czasu.

 


4.3
Oceń
(25 głosów)

 

Torba wędkarska z wyposażeniem do bata - opinie i komentarze

pstrag222pstrag222
0
Za pomysł oczywiście 5. Ją mam caly sprzet oprucz spiningowego spakowany w ogromnej skrzyni kupionej za grosze w mrowce i wszystko mi się mieści. Pzdr. Pstrag222 (2011-02-28 13:30)
NefahriusNefahrius
0
miałem podobny problem z tym sprzętem, i dalej mam ze znalezieniem odpowiedniej torby na to, a tu widzę że Tobie się udało znaleźć, czy ta torba jaxona ona w środku ma te przegrudki czy to jest oddzielne pudełko, mógłbyś o nich napisać coś więcej z góry dziękuje =)
(2011-03-01 08:16)
marek-debickimarek-debicki
0
Torba w środku jest bez przegródek, jedna kieszeń. Pod klapą są jeszcze dwie jednakowej wielkości kieszenie zapinane na rzep. Na klapie natomiast na całej szerokości zapinana na zamek kolejna kieszeń. Kolega znalazł tą torbę na allergro po całkiem przyzwoitej cenie. Pozdrawiam (2011-03-01 09:32)
NefahriusNefahrius
0
a mógłbyś może podać link do allegro z tą torbą i pudełkiem jeśli też masz?? szukam właśnie takiego pudełka gdzie są regulowane przegródki i ciężko takie coś znaleźć bo w sklepach nie za duży wybór, a w internecie po zdjęciach ciężko znaleźć
(2011-03-05 08:55)
marek-debickimarek-debicki
0
O.K. spróbujemy poprzez TROC, ponieważ Kolega mi to załatwiał. (2011-03-05 11:01)
mlotek2222mlotek2222
0
Super artykuł ja tez lubię miec porządek w swoich rzeczach wedkarskich, wszystko mam podzielane do odpowiedniej metody wedkowania.Daję 5. (2011-03-08 10:33)
NefahriusNefahrius
0
torbę znalazłem na stronie jaxona to jest tak zwany chlebak, i na allegro widziałem w dość dobrej cenie, ale pudełko z takimi przegródkami do tej pory nie mogę znaleźć, szukam dalej
(2011-03-09 08:37)

skomentuj ten artykuł