Uniwersalna skrzynka wędkarska z wyposażeniem

/ 3 komentarzy / 10 zdjęć


UNIWERSALNA SKRZYNKA WĘDKARSKA
Prostota transportu sprzętu wędkarskiego oraz swobodny dostęp do akcesorii pozwala uniknąć zbędnego stressu podczas wypraw wędkarskich, a jednocześnie dzięki ich właściwemu przechowywaniu znacznie wydłuża ich sprawność i żywotność.
Sprostanie tym wymogom umożliwi nam odpowiednia skrzynka wędkarska. Ta którą przedstawię w materiale jest już wiekowa (1996-1998), jednak dalej spełnia swoją rolę (zdj. 1)
Oprócz wielu zalet jakie posiada, jedna z nich zasługuje na uwagę. Jest na tyle mocna, że może służyć jako siedzisko, dzięki specjalnej konstrukcji wieka. Wytrzymuje moją wagę, czyli dobre 100kg.(zdj.2 )
To samo wieko w widoku od spodu (zdj. 3)
Po otwarciu wieka mamy dostęp do szuflady z różnymi przegródkami. Można więc spokojnie pomieścić tam haczyki w opakowaniach, przypony na specjalnych ramkach, śruciny, sygnalizatory, plastry i wiele innych drobiazgów (zdj. 4)
Od czoła wbudowana jest funkcjonalna, otwierana bez konieczności podnoszenia wieka, kolejna kieszeń z dużą ilością przegródek (zdj. 5)
W celu utrzymania odpowiedniego porządku w skrzynce wędkarskiej haczyki przechowywane są wg numeracji w pudełeczkach, natomiast przypony rodzajami na specjalnych drabinkach(zdj. 6,7)
Po zdjęciu szuflady ukazuje się nam obszerna przestrzeń, gdzie pomieścimy spławiki w tubach, sygnalizatory,wagi, szpule z żyłką oraz pudełka z różnymi akcesoriami (zdj. 8). W każdej opisanej wagomiarem tubie inny rodzaj spławika (zdj. 9)
W wyżej wymienionych pudełkach osobiście przechowuję spławiki do żywcówki, sprężyny różnej maści i akcesoria do konserwacji sprzętu wędkarskiego (zdj.10)

Jesteśmy więc gotowi do pierwszej wiosennej wyprawy i pozostaje tylko czekać aż „puszczą lody”.

 


3.1
Oceń
(33 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Uniwersalna skrzynka wędkarska z wyposażeniem - opinie i komentarze

pstrag222pstrag222
0
Ją używam ogromnej skrzynki budowlanej. Mieszczą mi się tam sprzęty wedkarskie jak i zaneta przynety termos z kawa piwko no i jakąś kanapka. (2011-03-01 20:04)
marek-debickimarek-debicki
0
Muszę przyznać, że popełniłem małe przeoczenie, już nie tyle o tą kanapkę chodzi,ale o małe, zimne... (2011-03-01 20:07)
mlotek2222mlotek2222
0
Witam ja tez uzywam skrzynek wedkarskich  mam  w nich podział w jednej rzeczy na grunt w drugej na spławik a przynety spiningowe trzymam w pudełkach.Daje 5 (2011-03-08 10:38)

skomentuj ten artykuł