Wakacje z GRAFFem - wielki finał

/ 5 komentarzy

No i dobrnęliśmy do końca fazy eliminacyjnej. Czas na prawdziwy finał. Od końca lipca czekaliśmy na Wasze filmowe zgłoszenia w konkursie firmy Graff. Otrzymaliśmy ich dokładnie pięć. To cieszy, bowiem, zdajemy sobie sprawę, że nakręcenie i zmontowanie filmu wymaga jednak dość zaawansowanej wiedzy technicznej, sprzętu ale przede wszystkim czasu i chęci.

Tego nie zabrakło naszym finalistom. Jak sami zobaczycie, nie ograniczyli się również warsztatowo, nie poprzestając wcale na kilku ujęciach, nakręconych telefonem komórkowym. Mimo, że na takie rozwiązania pozwalał również regulamin konkursu.

Wszystkim, którzy przysłali do nas swoje zgłoszenia bardzo dziękujemy i niezależnie od wyników, gratulujemy odwagi, zdolności i chęci. Mimo, że nagród nie starczy dla wszystkich, każdemu z Was życzymy powodzenia.

Właśnie teraz finałowa piątka rozpoczyna decydującą batalię o cenne i doskonałe jakościowo nagrody sygnowane logo Graff"a. A Wy, szanowni Użytkownicy portalu wedkuje.pl, będziecie jednym z finałowych jurorów. To w Waszych rękach jest decyzja do kogo powędruje nagroda publiczności. Czyli bon na zakupy w Graff"ie o wartości okrągłego tysiąca złotych polskich. Wartość tej nagrody jest identyczna jak wartość nagrody głównej, którą przyznają przedstawiciele sponsora. Ale jej prestiż zdecydowanie wyższy.

Pod tekstem znajdziecie ankietę, w której możecie oddać swój głos. 
- Głos mogą oddać wyłącznie zalogowani Użytkownicy wedkuje.pl, zarejestrowani w portalu przed 2 października 2015. Taki mechanizm wykluczy ewentualne sztuczne konta, tworzone wyłącznie na potrzebę głosowania.
- Każdy z Was może oddać wyłącznie jeden głos na jeden film. Dlatego zastanówcie się dobrze zanim poprzecie któryś z obrazów.
- Głosujemy od teraz do 11 października (niedziela) do godziny 23:59.
- Wyniki, możecie śledzić na bieżąco – klasyfikacja jest stale aktualizowana i widoczna poniżej. Ale oficjalnie ogłosimy je 13 października, wraz z rozstrzygnięciami jury fundatora nagród.

Dość gadania – zaczynamy finał!! Oglądamy i głosujemy

Film nr 1 - karwos33

Film nr 2 - okarol-ozdancew

Film nr 3 - rojasradzi

Film nr 4 - Paul92

Film nr 5 - pinoczet29


Partnerzy:
GRAFF, wedkuje.pl, Łowiec Polski

 

Który z filmów, zgłoszonych na konkurs "Wakacje z GRAFFem", …

Który z filmów, zgłoszonych na konkurs "Wakacje z GRAFFem", Twoim zdaniem, oddaje najlepiej pasję Autora. Do kogo powędruje nagroda publiczności? Głosuj teraz!

W głosowaniu udział wzięło 34 użytkowników.

oddaj głos w ankiecie


4.5
Oceń
(8 głosów)

 

Wakacje z GRAFFem - wielki finał - opinie i komentarze

SVTSVT
0
Zdecydowanie "Film nr 3 - rojasradzi" , bez klepania, pełna kultura i pokazanie jak wygodnie się nosi. (2015-10-02 09:49)
goskugosku
0
Uwaga! w tym głosowaniu mogą brać udział jedynie użytkownicy zalogowani przed 2013-10-02 - O co tu chodzi? (2015-10-02 16:43)
SVTSVT
0
gosku, dlatego że wiele osób zwołuję swoich znajomych aby zagłosowali, rejestrują się np dzisiaj, aby oddać na niego głos, a to nie jest sprawiedliwe. (2015-10-03 07:07)
u?ytkownik102837u?ytkownik102837
0
Jak dla mnie to 3 ale jeśli w filmie nr 2 byłby lepszy lektor to swój głos oddał bym właśnie na niego. (2015-10-03 14:53)
Piotr 100574Piotr 100574
+2
ja głosuje na nr 1 (2015-10-03 19:22)

skomentuj ten artykuł