Wieści z areny ogólnopolskiej

/ 2 komentarzy / 19 zdjęć


Mam przyjemność poinformować że kilku  zawodników z naszego koła w dniach 21-22.05.2016 uczestniczyło w zawodach Milo Carp Masters. 

Zwłaszcza w drugim dniu zawodów poszło Im tak dobrze że postanowiłem to uwiecznić na naszej stronie.

Ekipa w składzie Michał Jaworski ,Marcin Smulik,Mariusz Milczarek ,Darek Szewczyk ,Sebastian Gastpari,Krystian Łyjak i ja.

Poniższe zdjęcie już wiele wyjaśnia 

Trójka Marcin Smulik ,Michał Jaworski i Mariusz Milczarek opanowali podium ,a należy wspomnieć że było kilku zawodników uchodzących za "czołówkę kraju" w sportowym łowieniu karpi.(patrz tabela z wynikami sobota , niedziela)

Do tego Darek Szewczyk po raz drugi wylosował Dziką Kartę uprawniającą do następnego startu.Sebastian natomiast wylosował wiadro zanęt firmy Bait -Tech.

Michał dodatkowo wygrał Puchar Burmistrza Brzezin na co złożyły się dwie jedynki sektorowe z soboty i niedzieli.

Największą uwagę niedzielnych połowów skupił na sobie Marcin ,holując przez dwie godziny karpia Po kilkudziesięciu odjazdach i powrotach w końcu dał się podebrać .


Waga pokazała 12 210 g ,dodam jeszcze że Marcin zastosował wyjątkowo delikatny zestaw żyłka główna 0.18 i przypon 0.16 .Podbieraczek również nie na takie bonusy .

Tym pięknym sazanem wyprzedził Michała w tym dniu o 10 g ,uzyskując wagę wszystkich ryb 18.500 kg.U "Jaworka" torba z wszystkimi rybami ważyła  18.490 kg.


Sebastian zaliczył dwójkę sektorową ,4.220 kg,niestety miał w swoim sektorze Marcina.


Krystian miał nie najlepszy dzień ,ale nauka nie idzie w las jak to mówią.

Mnie natomiast tak pochłonęło biesiadowanie w sobotni wieczór że wstałem punktualnie o 12 w południe i resztę zawodów spędziłem przy Marcinie i Sylwii ,a i przy pełnołuskim karpiszonie.

Jeszcze raz gratulację dla kolegów z podium i dla pozostałych za podjęcie rywalizacji z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami.


 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Wieści z areny ogólnopolskiej - opinie i komentarze

Fux77Fux77
0
Super impreza spędzona w doborowym towarzystwie :) (2016-05-24 21:04)
Lovelas007Lovelas007
0
Impreza SUPER , a zwłaszcza sobotni wieczór ;) (2016-05-31 20:34)

skomentuj ten artykuł