Zawody nocne , VI GPK - Pacyfik Wiktorów 27.07.15

/ 6 zdjęć


W dniu 27 czerwca po raz drugi w tym roku gościliśmy na łowisku Pacyfik w miejscowości Wiktorów I.

Tym razem łowiliśmy dwanaście godzin od 20 do 8 w niedzielę .Zawody zaliczane były do klasyfikacji Grand Prix Koła i oczywiście dawały szanse pobić indywidualne rekordy wędkarzy zwłaszcza w karpiach i jesiotrach.Na zbiórce stanęło 22 zawodników w tym trzech z innych kół .

Oprócz okazów w wodzie, na zawodników czekał puchar za I miejsce ,statuetka za największą rybę oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe .


Regulamin zawodów pozwalał na wybór metody spławik lub grunt na jedną wędkę.Mimo ładnej pogody ryby nie bardzo współpracowały ,a w nocy już sporadycznie.

Jedna osoba, Mistrz Koła metod gruntowych Michał Jaworski wyłamał się z tego grona i łowił jak w transie .Zarazem potwierdzając że tytuł mistrza zdobył nieprzypadkowo .

Tak wziął i nałowił 73260 kg tak to nie pomyłka ponad siedemdziesiąt trzy  kilogramy ryb.

To jedna z siatek Michała

Dodatkowo w tych dwóch siatkach był jeszcze karp 7070 pkt -największa ryba zawodów.


Wynik Michała zrobił wrażenie nawet na właścicielu łowiska który najlepiej wie co pływa w jego stawach.

Drugie miejsce zdobył Marcin Dychto wygrywając sektor A wynikiem 37500 pkt.Trzecie miejsce wywalczył Chodasewicz Ryszard wynikiem 21350 pkt.Czwarte Wacławski Krzysztof - 19260pkt ,piąte Szewczyk Dariusz - 20930pkt ,szóste Smulik Marcin 16240pkt.

Wszystkie wyniki (znajdziemy tutaj)

Łącznie w 22 osoby złowiliśmy 280 kilogramów ryb ,pięciu z nas nie złowiło żadnej sztuki ,ale to nic, przegrywają tylko Ci co zostają w domu.


Już 20 września jest okazja do rewanżu będziemy rywalizować o Puchar Prezesa Koła i zbierać punkty do GPK .Do wyłonienia Wędkarza Roku i kadry koła na sezon 2016 zostały nam tylko trzy tury.

Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas i Sylwi za zdjęcia które zajdziemy w galerii oraz na stronie Koła PZW. Zdjęcia na stronach  PZW i Wedkuje są różne .

Pozdrawiam

Marek

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Zawody nocne , VI GPK - Pacyfik Wiktorów 27.07.15 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł