Żyłka Dragon Mega Baits Mono

/ 2 komentarzy

Chce wszystkim bardzo polecic żyłka karpiowa firmy DRAGON MEGA BAITS MONO,to swietna i solidna zyłka karpiowa jest naprawde wytrzymała bo sam dokonałem na niej kilka waznych testów(spłaszczyłem ja zebami)i sprawdzałem czy sie rozerwie,potem(na tym spłaszczonym miejscu zawiazałem supeł)dalej nie chciała strzelic to mnie przekonało o solidnosci i niezłej wytrzymałosci tej zyłki.testowana pzrzemnie zyłka to była 0.30tka o wytrzymałosci to 9.5 kg.zyłka ta jest niesamowicie rozciagliwa dlatego tez ma az taka wytrzymałosc.ta zyłke moge polecic bez wachania kazdemu poniewaz mimo az tak dobrych efektów tej zyłki kosztuje dosc nie drogo bo zaledwie 30zł.za szpóle o pojemności 600metrów.Najnowsza żyłka kamuflażowa przeznaczona do połowu karpi. Indywidualnie opracowany kolor, stanowiący mieszankę kilku odcieni zieleni, brązów i koloru czarnego. Podstawowe cechy tej żyłki to: podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne, zmniejszona w stosunku do standardu rozciągliwość oraz ograniczona do minimum pamięć kształtu. Dzięki zabezpieczeniu powierzchni przed działaniem czynników zewnętrznych (zanieczyszczenia wody, promienie słoneczne) MEGA BAITS Carp Mono przez kilka miesięcy intensywnego użytkowania potrafi zachować do 95% bazowej wytrzymałości liniowej i na węźle.Do tego zyłka jest zapakowana w eleganckie pudtłeczko które mozna wykorzystac do przechowywania paru niewielkich rzeczy

 


3.8
Oceń
(6 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Wedkuje.pl poleca

 

Żyłka Dragon Mega Baits Mono - opinie i komentarze

tripodtripod
0
Fakt, Dragon Mega Baits to bardzo dobra żyłka. Używam ją drugi sezon do łowienia karpi i także do ciężkich gruntówek w dużej rzece. Nie mam co złego o niej powiedzieć. Cena też przyzwoita, może to dzięki dużej szpuli 600 m zeszli z ceną albo pilnują sklepy, aby nie zawyżały ceny detalicznej. Ważne, że dobra cena. A puszka ładna, trzymam w niej kule wodne :-)
(2011-08-27 06:55)
Apacz1986Apacz1986
0
Witam, jak koledzy wyżej ja też złego słowa nie powiem na tą żyłkę. Używam jej trzeci sezon i nie zawiodłem się ani razu polecam w 100 %. (2012-03-06 15:36)

skomentuj ten artykuł

 
Aplikacja