Reklama

Zawody spławikowe - I tura mistrzostw koła Spółdzielca, jez. w Wapnicy 04.05.2014

04/05/2014 15:29

Koło Spółdzielca ze Stargardu Szczecińskiego w dniu 4 maja rozegrało swoją pierwszą turę Mistrzostw Koła. Zawody odbyły się na jeziorze "Pod Topolami" w miejscowości Wapnica. Ranny przymrozek spowodował, że rybki nie chciały współpracować. Jedynie drobny krąpik najczęściej łowiony na ochotkę dawał coś do wagi. Z pozostałą rybką było bardzo trudno. Główni faworyci czyli Basia i Waldek Nagórscy uplasowali się w czołówce. Po 3h łowienia przyszedł czas na ważenie a następnie odczytanie wyników.
Wyniki na fotce.



Uwaga - II tura zostanie rozegrana w Żabnicy 16 maja.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wedkuje.pl




Reklama