I Puchar Wisły Wyszogród 2008.

/ 18 zdjęć


W niedzielny deszczowy poranek 4 maja w Wyszogrodzie został rozegrany I Puchar Wisły, Otwarte Ogólnopolskie Zawody Spinningowe pod honorowym patronatem Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród.
W kategorii Najdłuższa Ryba zwyciężył Majkowski Paweł

Wyniki I Pucharu Wisły

1. Majkowski Paweł
2. Wołkow Robert
3. Hanke Jerzy

4. Matusiak Mariusz
5. Ryczywolski Wjciech

Ogółem złowiono 10 szt. ryb ( 2 szczupaki , 1 jaż , 1 kleń, 1 boleń , 5 okoni )

Władze Miasta roprezentowali Burmistrz i v-ce Burmistrz Wyszogrodu Panowie Henryk Klusiewicz i Mariusz Bieniek , oraz redaktor Tygodnika Płockiego Blanka Stanuszkiewicz.
Podczas rozdania nagród pojawił się redaktor Wędkarskiego Świata Pan Marek Szymański, który zbierał materiał do informacji do gazety.
Po zakończeniu części ofijalnej wszyscy zawodnicy i zaproszeni goście spotkali się na obiedzie na wyszogrodzkim molo, gdzie na bieżąco omawiano odbyte zawody.Dało się słyszeć zadowolenie startujących i deklaracje udziału w drugiej edycji Pucharu.
Największym pechowcem okazał się zawodnik Rafał Janiszewski , który złowionym szczupakiem zapewne zostałby zwycięzcom pierwszej edycji Pucharu Wisły , ale niestety przybył po określonym w regulaminie czasie do punktu wagowego i niestety został zdyskwalifikowany ale jak to określił sam zawodnik który z honorem przyjął decyzję komisji sędziowskiej - ,, regulamin dla wszystkich jest jeden , a za gapowe trzeba płacić , a za rok będzie lepiej ,, Brawo za sportowe zachowanie.
Prezes Koła Nr.54 SUM PZW Wyszogród Okręgu Mazowieckiego- Kaźmierczak Artur- podziękował wszystkim sędziom oraz organizatorom za pomoc w przygotowaniu oraz przeprowadzeniu zawodów.
Każdy z zawodników otrzymał dyplom pamiątkowy uczestnictwa w I Pucharze Wisły Wyszogród 2008
DO ZOBACZENIA ZA ROK

 


3.6
Oceń
(8 głosów)

 

I Puchar Wisły Wyszogród 2008. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł